Last minute Rio De Janeiro

Aktuální zájezdy Rio De Janeiro Brazílie na poslední chvíli s odletem do 24 hodin

Vyhledejte dovolenou

Zájezdy Rio De Janeiro (Brazílie) pro milovníky slev

Co jsou last minute zájezdy Rio De Janeiro?

Last minute zájezdy Rio De Janeiro jsou nabídky s blížícím se datem odjezdu, obvykle do 24 hodin nebo do týdne. Dovolené jsou většinou nabízeny s vysokou slevou, někdy dokonce i o 50% a více, a jsou velmi oblíbené u klientů. Cestovní kanceláře se snaží poslední kapacity prodávat za výhodné ceny, aby se vyhnuly zbytečným ztrátám za předplacené ubytování a dopravu. Tyto zájezdy mívají různá označení, jako super last minute Rio De Janeiro nebo ultra last minute. V nabídce se mohou objevit jak zájezdy s odjezdem zítra, tak i pozdější termíny.

Jaké jsou výhody a nevýhody last minute zájezdů Rio De Janeiro v Brazílii?

Hlavní výhodou zájezdů na poslední chvíli je skvělá cena. Cestovní kanceláře se snaží vyprodat zarezervovanou kapacitu u svých partnerů a nabízejí tak vysoké slevy. A jak se termín dovolené blíží, cena se dále snižuje. Proto je nejvýhodnější nakoupit jen pár dní před odjezdem do Brazílie.

Kdy není vhodné čekat na last minute Rio De Janeiro?

Musíte však počítat i s některými nevýhodami. V období svátků a v hlavní sezóně bývá zvýšená poptávka po dovolených a některé termíny jsou měsíce dopředu vyprodané. V takových případech je vhodnější zvolit z nabídky first minute do Brazílie, kdy cestovní kanceláře nabízejí slevy za včasný nákup, širší výběr z ubytování a nízkou zálohu. Naopak při nákupu na last minute je většinou nutné zaplatit celý zájezd do několika hodin od rezervace (převodem, kartou s dostatečným limitem, v hotovosti na pobočce).

Další nevýhodou last minute Rio De Janeiro zájezdů může být omezený výběr letů a ubytování. Máte-li konkrétní představy o lokalitě a ubytování, může se stát, že nebude k dispozici volná kapacita. To se především týká větších skupin cestovatelů.

Celkově lze tedy říci, že last minute zájezdy Rio De Janeiro mají své výhody a nevýhody a je nutné pečlivě zvážit, zda tuto možnost zvolit.

Last minute Rio De JaneiroFirst minute Rio De Janeiro
Výše slevyVysoká slevaDobrá sleva
Výběr zájezdůMenší výběr ubytování a termínůŠirší výběr ubytování a termínů
PlatbaVětšinou se platí celá částka ihned po rezervaciNízká záloha po rezervaci a doplatek podle podmínek cestovní kanceláře

Ubytování Rio De Janeiro, které Vás nadchne

Copa Sul HotelLokalitaBrazílie, Rio De JaneiroCopa Sul Hotel - Brazílie, Rio De Janeiro
75%
Miramar PalaceLokalitaBrazílie, Rio De JaneiroMiramar Palace - Brazílie, Rio De Janeiro
Atlantis CopacabanaLokalitaBrazílie, Rio De JaneiroAtlantis Copacabana - Brazílie, Rio De Janeiro
Colonna ParkLokalitaBrazílie, BuziosColonna Park - Brazílie, Buzios
Ibiza Copacabana HotelLokalitaBrazílie, Rio De JaneiroIbiza Copacabana Hotel - Brazílie, Rio De Janeiro
Pousada BarlaventoLokalitaBrazílie, BuziosPousada Barlavento - Brazílie, Buzios
Windsor Copa HotelLokalitaBrazílie, Rio De JaneiroWindsor Copa Hotel - Brazílie, Rio De Janeiro
71%
Hotel BandeirantesLokalitaBrazílie, CopacabanaHotel Bandeirantes - Brazílie, Copacabana
od 32 490 Kč
Zobrazit
Copacabana Mar HotelLokalitaBrazílie, Rio De JaneiroCopacabana Mar Hotel - Brazílie, Rio De Janeiro
od 32 890 Kč
Zobrazit
Windsor Barra HotelLokalitaBrazílie, Rio De JaneiroWindsor Barra Hotel - Brazílie, Rio De Janeiro
od 56 490 Kč
Zobrazit
Hotel Astoria PalaceLokalitaBrazílie, Rio De JaneiroHotel Astoria Palace - Brazílie, Rio De Janeiro
od 35 790 Kč
Zobrazit

Kdy je ideální čas zarezervovat zájezd Rio De Janeiro?

Jednoduchá odpověď

V okamžiku, kdy se vám zdá cena dovolené Rio De Janeiro v Brazílii dobrá.

Složitější odpověď

Zaprvé je nutné si určit termín ve kterém chcete navštívit Rio De Janeiro a to s určitou tolerancí několika dní. Následně další požadavky na typ ubytování, dopravu, stravu a podobně. Podle nich si vybrat konkrétní ubytování, raději několik alternativ. Poté sledujte, jak a kdy se mění ceny pro dřívější termíny. Například je pondělí a vy jste se rozhodli odjet na dovolenou do Brazílie za týden ve čtvrtek. Pravidelně sledujte, kdy se mění cena zájezdu pro čtvrteční termíny v tomto týdnu. Uvidíte například, že nejnižší cena byla ve středu kolem poledne a následně se nezměnila. Následující týden ve středu tedy počkáte na změnu ceny a dovolenou Rio De Janeiro objednáte. Počítejte i s možností, že tato strategie nemusí být úspěšná a zájezd se vyprodá dříve, proto je nutné mít připravené alternativy.

Pamatujte i na dobu vyřízení objednávky, možnost ji reálně zaplatit a čas odjezdu. Před koupí si položte otázku, zdali je možné do odjezdu vše zprocesovat? Například je ve schopnostech cestovní kanceláře vyřídit objednávku v neděli večer a z mé strany zaplatit, když odjezd je v pondělí dopoledne? V některých případech určitě ano, někdy ne...

Na co určitě nezapomenout?


Často kladené otázky

Jsou k dispozici nějaké slevy?

Momentálně pouze sleva first minute.