Dovolená Pomorie - Bulharsko 2020/2021

Načítám
Načítám
Nastavené filtry:
Bulharsko
Pomorie
Sunset Resort

Sunset Resort

77% Velmi dobrý
10 recenzí10770100
Snídaně 9 dní
Letecky

Pomorie

Letovisko Pomorie se nachází na bulharském pobřeží Černého moře, asi 20 km od Burgasu. Je známé především léčivými bahenními lázněmi u jezera Pomorie. To se také využívá pro solnou těžbu. Pro návštěvníky je zde otevřeno zajímavé muzeum soli. Relaxovat můžete na jedné ze tří pláží. Jižní, písečná pláž má pozvolný vstup do moře a k dispozici veškerý servis. Severní pláž se také hodí k turistickému vyžití, neobvyklá je pak Černá pláž s léčivým bahnem a pískem. Centrum města nabízí množství restaurací, obchodů a podniků s hudebním a divadelním programem a výborným místním vínem.

Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy v oblasti Pomorie?

Aktuálně naleznete nabídku dovolené Pomorie (Bulharsko) od CK Alexandria, Dovolená.cz, FIRO-tour, Invia.cz, TravelPortál.cz.

Jaké jsou ceny dovolených v oblasti Pomorie?

Ceny začínají na 2 023 Kč, nejdražší zájezd stojí 54 989 Kč.

Z jakých typů stravy je možné vybírat?

Jaké jsou možnosti dopravy?

Jsou k dispozici nějaké slevy?

Vybírat můžete z first minute, senior 55+.

Které hotely jsou nejlépe hodnocené?

Klienti nejlépe hodnotí v oblasti Pomorie hotely: Wave Resort (100%), Complex Relax (90%), Sunset Beach Family Resort (90%), Hotel Tokaliev (85%), Penzion Sisa (84%).

Které hotely jsou u klientů oblíbené?

Nejoblíbenější hotely v oblasti Pomorie jsou podle cestovatelů tyto: Festa Pomorie Resort, Sunset Resort, Penzion Sisa, Sunny Bay, Cherno More.