Dovolená Bar - Černá Hora 2020/2021

Načítám
Načítám
Nastavené filtry:
Černá Hora
Bar

Bar

Černohorské město Bar leží v jižní části země na pobřeží Jaderského moře a je důležitým přístavem i střediskem turistického ruchu. Ačkoliv k ubytování bývají častěji využívána okolní letoviska, i samotné město Bar disponuje omezeným množstvím ubytovacích zařízení různých typů, a podél města se rozprostírají dvě komfortní oblázkové pláže a jachetní přístav. Na přímořské promenádě je možné navštívit množství restaurací, barů a zábavních podniků s čilým nočním životem. Bar je poměrně mladé město, ovšem překvapí svou skvostnou architekturou. Původní město Stari Bar, známé již v 10. století, leží 4 km od Baru a nachází se zde mimo jiné vlastivědné muzeum a základy kostela z 6. století.

Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy v oblasti Bar?

Aktuálně naleznete nabídku dovolené Bar (Černá Hora) od Dovolená.cz, Invia.cz, TravelPortál.cz.

Jaké jsou ceny dovolených v oblasti Bar?

Ceny začínají na 1 683 Kč, nejdražší zájezd stojí 36 819 Kč.

Z jakých typů stravy je možné vybírat?

Aktuálně je v nabídce all inclusive, bez stravy, plná penze, polopenze, snídaně.

Jaké jsou možnosti dopravy?

K dispozici jsou do oblasti Bar tyto typy dopravy autobusem, kombinovaná, letecky (z Bratislavy, z Brna, z Ostravy, z Prahy), vlastní.

Jsou k dispozici nějaké slevy?

Vybírat můžete z last minute, first minute, senior 55+.

Které hotely jsou nejlépe hodnocené?

Klienti nejlépe hodnotí v oblasti Bar hotely: Vila Sara (72%), Hotel Princess (72%), Hotel Zlatibor Club (61%), Aparthotel David (53%).

Které hotely jsou u klientů oblíbené?

Nejoblíbenější hotely v oblasti Bar jsou podle cestovatelů tyto: Vila Sara, Aparthotel David, Hotel Zlatibor Club, Hotel Princess.