Dovolená Paestum - Itálie 2020/2021

Načítám
Načítám
Nastavené filtry:
Itálie
Paestum
Hotel Bonita

Hotel Bonita

Polopenze 8 dní
Vlastní

Paestum

Paestum je největší antický areál v jižní Itálii, ležící přibližně 85 km jižně od Neapole a přibližně 3 km od přímořského letoviska Lido. Jedná se o archeologické naleziště na místě antického města, které bylo založeno Řeky v 6. století před naším letopočtem a bylo důležitým politickým i kulturním centrem. Celý areál, který má rozlohu kolem 120 hektarů, je obehnán původním opevněním se čtyřmi branami. Nejzachovalejšími a zároveň nejcennějšími památkami jsou tři antické chrámy v dórském stylu, které byly zasvěcené antickým bohům Héře, Apollónovi a Athéně. V Pasteu se nachází i archeologické muzeum s množstvím cenných exponátů pocházejících z celé jižní Itálie.

Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy v oblasti Paestum?

Aktuálně naleznete nabídku dovolené Paestum (Itálie) od CK Alexandria, CK České kormidlo, CK Italieonline, Invia.cz, TravelPortál.cz.

Jaké jsou ceny dovolených v oblasti Paestum?

Ceny začínají na 1 249 Kč, nejdražší zájezd stojí 39 325 Kč.

Z jakých typů stravy je možné vybírat?

Aktuálně je v nabídce bez stravy, plná penze, polopenze, snídaně.

Jaké jsou možnosti dopravy?

K dispozici jsou do oblasti Paestum tyto typy dopravy autobusem, letecky (z Prahy), vlastní.

Které hotely jsou nejlépe hodnocené?

Klienti nejlépe hodnotí v oblasti Paestum hotely: Villaggio Cerullo's (89%), Residence Flora (88%), Hotel Le Palme (64%), Hotel Cristallo Paestum (48%).

Které hotely jsou u klientů oblíbené?

Nejoblíbenější hotely v oblasti Paestum jsou podle cestovatelů tyto: Villaggio Cerullo's, Residence Flora, Hotel Le Palme, Hotel Cristallo Paestum.