Last minute Malajsie

 
Termín:

Strava:
Doprava:
Počet dnů:
Cena:
Slevy:
Typ zájezdu:
Název hotelu:
Úroveň hotelu:
Prodejce:

Last minute Malajsie

Jihovýchodní Asie se stává stále oblíbenější destinací cestovatelů. Poznejte její krásy i vy a využijte last minute zájezdů do malajských končin. Tuto federativní monarchii naleznete v tropickém pásu na jihu Malajského poloostrova a na severu ostrova Borneo.

Zatímco na Kalimantanu vás uchvátí pravá pralesní divočina, pevninská Malajsie je vyspělý stát s moderními městy jakou je samozřejmě i metropole Kuala Lumpur. Architektonickým divem města jsou 452 metrů vysoké věže mrakodrapů Petronas, ovšem nechybí tu ani tradiční asijská barevnost a chaos. Kousek od města leží „zahrada Malajsie" Cameron Highlands s plantážemi čajovníku.

Vyberte si lastminutové zájezdy do celé řady malajských lokalit: divoké Borneo, ostrov Penang, klidný Kuching, strašidelný Sarawak... Každá má něco do sebe. Chybu určitě neuděláte s pětihvězdičkovým hotelem Meritus Pelangi Beach Resort & Spa v Langkawi, kde můžete zkusit vyhlídkovou senzaci „Sky Bridge".

V Malajsii se nachází také bezpočet národních parků. Poletíte se seznámit s roztomilou a nevšední jihoasijskou faunou zásluhou dovolené na poslední chvíli?