Last minute Kota Kinabalu

Aktuální zájezdy Kota Kinabalu Malajsie na poslední chvíli s odletem do 24 hodin

Vyhledejte dovolenou

Zájezdy Kota Kinabalu (Malajsie) pro milovníky slev

Co jsou last minute zájezdy Kota Kinabalu?

Last minute zájezdy Kota Kinabalu jsou nabídky s blížícím se datem odjezdu, obvykle do 24 hodin nebo do týdne. Dovolené jsou většinou nabízeny s vysokou slevou, někdy dokonce i o 50% a více, a jsou velmi oblíbené u klientů. Cestovní kanceláře se snaží poslední kapacity prodávat za výhodné ceny, aby se vyhnuly zbytečným ztrátám za předplacené ubytování a dopravu. Tyto zájezdy mívají různá označení, jako super last minute Kota Kinabalu nebo ultra last minute. V nabídce se mohou objevit jak zájezdy s odjezdem zítra, tak i pozdější termíny.

Last minute letecky

16. 12. (So) - 28. 12. 2023 (Čt)
Letecky z Prahy, z Vídně Snídaně 13 dní Last minute

Jaké jsou výhody a nevýhody last minute zájezdů Kota Kinabalu v Malajsii?

Hlavní výhodou zájezdů na poslední chvíli je skvělá cena. Cestovní kanceláře se snaží vyprodat zarezervovanou kapacitu u svých partnerů a nabízejí tak vysoké slevy. A jak se termín dovolené blíží, cena se dále snižuje. Proto je nejvýhodnější nakoupit jen pár dní před odjezdem do Malajsie.

Kdy není vhodné čekat na last minute Kota Kinabalu?

Musíte však počítat i s některými nevýhodami. V období svátků a v hlavní sezóně bývá zvýšená poptávka po dovolených a některé termíny jsou měsíce dopředu vyprodané. V takových případech je vhodnější zvolit z nabídky first minute do Malajsie, kdy cestovní kanceláře nabízejí slevy za včasný nákup, širší výběr z ubytování a nízkou zálohu. Naopak při nákupu na last minute je většinou nutné zaplatit celý zájezd do několika hodin od rezervace (převodem, kartou s dostatečným limitem, v hotovosti na pobočce).

Další nevýhodou last minute Kota Kinabalu zájezdů může být omezený výběr letů a ubytování. Máte-li konkrétní představy o lokalitě a ubytování, může se stát, že nebude k dispozici volná kapacita. To se především týká větších skupin cestovatelů.

Celkově lze tedy říci, že last minute zájezdy Kota Kinabalu mají své výhody a nevýhody a je nutné pečlivě zvážit, zda tuto možnost zvolit.

Last minute Kota KinabaluFirst minute Kota Kinabalu
Výše slevyVysoká slevaDobrá sleva
Výběr zájezdůMenší výběr ubytování a termínůŠirší výběr ubytování a termínů
PlatbaVětšinou se platí celá částka ihned po rezervaciNízká záloha po rezervaci a doplatek podle podmínek cestovní kanceláře

Ubytování Kota Kinabalu, které Vás nadchne

Gaya Island ResortLokalitaMalajsie, Kota KinabaluGaya Island Resort - Malajsie, Kota Kinabalu
od 62 190 Kč
Zobrazit
Vily Gayana Marine ResortLokalitaMalajsie, Kota KinabaluVily Gayana Marine Resort - Malajsie, Kota Kinabalu

Kdy je ideální čas zarezervovat zájezd Kota Kinabalu?

Jednoduchá odpověď

V okamžiku, kdy se vám zdá cena dovolené Kota Kinabalu v Malajsii dobrá.

Složitější odpověď

Zaprvé je nutné si určit termín ve kterém chcete navštívit Kota Kinabalu a to s určitou tolerancí několika dní. Následně další požadavky na typ ubytování, dopravu, stravu a podobně. Podle nich si vybrat konkrétní ubytování, raději několik alternativ. Poté sledujte, jak a kdy se mění ceny pro dřívější termíny. Například je pondělí a vy jste se rozhodli odjet na dovolenou do Malajsie za týden ve čtvrtek. Pravidelně sledujte, kdy se mění cena zájezdu pro čtvrteční termíny v tomto týdnu. Uvidíte například, že nejnižší cena byla ve středu kolem poledne a následně se nezměnila. Následující týden ve středu tedy počkáte na změnu ceny a dovolenou Kota Kinabalu objednáte. Počítejte i s možností, že tato strategie nemusí být úspěšná a zájezd se vyprodá dříve, proto je nutné mít připravené alternativy.

Pamatujte i na dobu vyřízení objednávky, možnost ji reálně zaplatit a čas odjezdu. Před koupí si položte otázku, zdali je možné do odjezdu vše zprocesovat? Například je ve schopnostech cestovní kanceláře vyřídit objednávku v neděli večer a z mé strany zaplatit, když odjezd je v pondělí dopoledne? V některých případech určitě ano, někdy ne...

Na co určitě nezapomenout?


Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy v oblasti Kota Kinabalu?

Aktuálně naleznete nabídku dovolené Kota Kinabalu (Malajsie) od Invia.cz.

Jaké jsou ceny dovolených v oblasti Kota Kinabalu?

Ceny začínají na 73 509 Kč.

Z jakých typů stravy je možné vybírat?

Aktuálně je v nabídce pouze snídaně.

Jaké jsou možnosti dopravy?

K dispozici je do oblasti Kota Kinabalu doprava letecky (z Prahy, z Vídně).

Jsou k dispozici nějaké slevy?

Momentálně pouze sleva last minute.