Last minute Krakow

Aktuální zájezdy Krakow Polsko na poslední chvíli s odletem do 24 hodin

Vyhledejte dovolenou

Zájezdy Krakow (Polsko) pro milovníky slev

Co jsou last minute zájezdy Krakow?

Last minute zájezdy Krakow jsou nabídky s blížícím se datem odjezdu, obvykle do 24 hodin nebo do týdne. Dovolené jsou většinou nabízeny s vysokou slevou, někdy dokonce i o 50% a více, a jsou velmi oblíbené u klientů. Cestovní kanceláře se snaží poslední kapacity prodávat za výhodné ceny, aby se vyhnuly zbytečným ztrátám za předplacené ubytování a dopravu. Tyto zájezdy mívají různá označení, jako super last minute Krakow nebo ultra last minute. V nabídce se mohou objevit jak zájezdy s odjezdem zítra, tak i pozdější termíny.

Aktuální last minute

24. 6. (Po) - 26. 6. 2024 (St)
Vlastní Snídaně 3 dny Last minute
24. 6. (Po) - 26. 6. 2024 (St)
Vlastní Snídaně 3 dny Last minute
28. 6. (Pá) - 30. 6. 2024 (Ne)
Vlastní Bez stravy 3 dny Last minute
29. 6. (So) - 2. 7. 2024 (Út)
Vlastní Snídaně 4 dny Last minute
5. 7. (Pá) - 10. 7. 2024 (St)
Vlastní Snídaně 6 dní Last minute
6. 7. (So) - 8. 7. 2024 (Po)
Vlastní Snídaně 3 dny Last minute

Jaké jsou výhody a nevýhody last minute zájezdů Krakow v Polsku?

Hlavní výhodou zájezdů na poslední chvíli je skvělá cena. Cestovní kanceláře se snaží vyprodat zarezervovanou kapacitu u svých partnerů a nabízejí tak vysoké slevy. A jak se termín dovolené blíží, cena se dále snižuje. Proto je nejvýhodnější nakoupit jen pár dní před odjezdem do Polska.

Kdy není vhodné čekat na last minute Krakow?

Musíte však počítat i s některými nevýhodami. V období svátků a v hlavní sezóně bývá zvýšená poptávka po dovolených a některé termíny jsou měsíce dopředu vyprodané. V takových případech je vhodnější zvolit z nabídky first minute do Polska, kdy cestovní kanceláře nabízejí slevy za včasný nákup, širší výběr z ubytování a nízkou zálohu. Naopak při nákupu na last minute je většinou nutné zaplatit celý zájezd do několika hodin od rezervace (převodem, kartou s dostatečným limitem, v hotovosti na pobočce).

Další nevýhodou last minute Krakow zájezdů může být omezený výběr letů a ubytování. Máte-li konkrétní představy o lokalitě a ubytování, může se stát, že nebude k dispozici volná kapacita. To se především týká větších skupin cestovatelů.

Celkově lze tedy říci, že last minute zájezdy Krakow mají své výhody a nevýhody a je nutné pečlivě zvážit, zda tuto možnost zvolit.

Last minute KrakowFirst minute Krakow
Výše slevyVysoká slevaDobrá sleva
Výběr zájezdůMenší výběr ubytování a termínůŠirší výběr ubytování a termínů
PlatbaVětšinou se platí celá částka ihned po rezervaciNízká záloha po rezervaci a doplatek podle podmínek cestovní kanceláře

Ubytování Krakow, které Vás nadchne


Kdy je ideální čas zarezervovat zájezd Krakow?

Jednoduchá odpověď

V okamžiku, kdy se vám zdá cena dovolené Krakow v Polsku dobrá.

Složitější odpověď

Zaprvé je nutné si určit termín ve kterém chcete navštívit Krakow a to s určitou tolerancí několika dní. Následně další požadavky na typ ubytování, dopravu, stravu a podobně. Podle nich si vybrat konkrétní ubytování, raději několik alternativ. Poté sledujte, jak a kdy se mění ceny pro dřívější termíny. Například je pondělí a vy jste se rozhodli odjet na dovolenou do Polska za týden ve čtvrtek. Pravidelně sledujte, kdy se mění cena zájezdu pro čtvrteční termíny v tomto týdnu. Uvidíte například, že nejnižší cena byla ve středu kolem poledne a následně se nezměnila. Následující týden ve středu tedy počkáte na změnu ceny a dovolenou Krakow objednáte. Počítejte i s možností, že tato strategie nemusí být úspěšná a zájezd se vyprodá dříve, proto je nutné mít připravené alternativy.

Pamatujte i na dobu vyřízení objednávky, možnost ji reálně zaplatit a čas odjezdu. Před koupí si položte otázku, zdali je možné do odjezdu vše zprocesovat? Například je ve schopnostech cestovní kanceláře vyřídit objednávku v neděli večer a z mé strany zaplatit, když odjezd je v pondělí dopoledne? V některých případech určitě ano, někdy ne...

Na co určitě nezapomenout?


Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy v oblasti Krakow?

Aktuálně naleznete nabídku dovolené Krakow (Polsko) od Invia.cz.

Jaké jsou ceny dovolených v oblasti Krakow?

Ceny začínají na 2 530 Kč, nejdražší zájezd stojí 9 190 Kč.

Z jakých typů stravy je možné vybírat?

Aktuálně je v nabídce bez stravy, snídaně.

Jaké jsou možnosti dopravy?

K dispozici je do oblasti Krakow doprava vlastní.

Jsou k dispozici nějaké slevy?

Vybírat můžete z last minute, first minute.