Last minute Rakousko

 
Termín:

Strava:
Doprava:
Počet dnů:
Cena:
Slevy:
Typ zájezdu:
Název hotelu:
Úroveň hotelu:
Prodejce:
Vánoční dárky z Primarku
24. 11. (So) - 24. 11. 2018 (So)
Invia.cz: Vánoční dárky z Primarku
last minute
1 den
Autobusem
Bez stravy
1. 12. (So) - 1. 12. 2018 (So)
Invia.cz: Vánoční dárky z Primarku
last minute
1 den
Autobusem
Bez stravy
Ferienhaus Gruber
22. 11. (Čt) - 29. 11. 2018 (Čt)
Invia.cz: Ferienhaus Gruber
-5%
právě zlevněno
last minute
8 dní
Vlastní
Bez stravy
3. 12. (Po) - 10. 12. 2018 (Po)
Invia.cz: Ferienhaus Gruber
last minute
8 dní
Vlastní
Bez stravy

Last minute Rakousko - lyžovačka jedna báseň

Jenom kousek to máme do Rakouska, tak proč toho nevyužít? Zvláště, když lze vybírat z pestré nabídky last minute zájezdů do této lyžařské velmoci. Užijte si skvělé sněhové podmínky a upravené svahy mnoha zimních středisek, jedinečnou alpskou přírodu i bohaté dědictví, jímž se pyšní kdysi mocná Vídeň.

Rakouská metropole nad Dunajem je plná výstavních paláců, bulvárů a muzeí, zároveň láká k příjemnému posezení u lahodné vídeňské kávy a k pravému šniclu na oběd. Ten si ovšem můžete vychutnat i během lyžování ve vyhlášených ski areálech kolem Dachsteinu, u ledovce Kitzsteinhorn, na Semmeringu i ve slavném Kitzbühelu.

Dobrou cenu penzionů v Rakousku vám zajistí naše lastminutová nabídka. Opravdu se ji vyplatí sledovat, Ferienpark Waldpension Putz v Korutanech, tyrolské apartmány Kolpinghaus či Gasthaus Alpenrose v Pitztalu skutečně stojí za to. Alpská údolí navíc poskytují spoustu další zábavy ve formě akvaparků, golfových hřišť, cyklostezek nebo koupání v blankytných jezerech.

Lyžujete-li rádi a chcete-li poznat krásy alpské přírody v čele s vrcholy Grossglockner a Krimmlskými vodopády, je pro vás dovolená na poslední chvíli v Rakousku tím ideálním řešením.