Dovolená Kardamena - Řecko 2020/2021

Načítám
Načítám
Nastavené filtry:
Řecko
Kardamena
Akti Beach Club

Akti Beach Club

85% Vynikající
297 recenzí297850100
15 dní (14 nocí)
Letecky z Prahy, z Brna
Apartmens Agrellis

Apartmens Agrellis

Bez stravy 10 dní
Letecky z Prahy Last minute

Kos Kardamena

Turisticky oblíbené letovisko Kardamena se nachází na řeckém ostrově Kos asi 30 kilometrů od hlavního města Kos. Kardamena je druhým největším rekreačním střediskem na ostrově, které najdete na jižním pobřeží. Letovisko je charakteristické přes den krásnými plážemi a azurovým mořem a přes noc bohatým nočním životem.

Písečná pláž Kardamena je dlouhá neuvěřitelné 4 kilometry, což z ní dělá nejdelší pláž na ostrově Kos. Díky tomu, že břehy letoviska jsou omývány Egejským mořem, čeká vás na dovolené koupání v blankytně modré vodě. Na pláži nechybí ani dostatek sportovního využití, takže ať už dáváte přednost vodním lyžím, projížďce na šlapadle nebo jiným vodním atrakcím, určitě si přijdete na své. Průzračná voda dokonce umožňuje nezapomenutelný zážitek v podobě potápění, a vy tak můžete prozkoumat krásu podmořského světa.

Není-li pro vás dovolená pouze o koupání a opalování, potom je pro vás připraveno i mnoho jiných aktivit. Vyzkoušet můžete například jízdu na koni, motokárovou trať nebo vyrazit na jeden z mnoha výletů do okolí. Nezapomenutelným zážitkem je třeba zájezd na ostrov Nisyros, který vznikl sopečnou činností a který je obestřen rouškou tajemna.

Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy v oblasti Kardamena?

Aktuálně naleznete nabídku dovolené Kardamena (Řecko) od CK Blue Style, Invia.cz, TravelPortál.cz.

Jaké jsou ceny dovolených v oblasti Kardamena?

Ceny začínají na 10 690 Kč, nejdražší zájezd stojí 74 990 Kč.

Z jakých typů stravy je možné vybírat?

Jaké jsou možnosti dopravy?

K dispozici je do oblasti Kardamena doprava letecky (z Brna, z Ostravy, z Prahy).

Jsou k dispozici nějaké slevy?

Vybírat můžete z last minute, first minute.

Které hotely jsou nejlépe hodnocené?

Klienti nejlépe hodnotí v oblasti Kardamena hotely: Nissia Kamares Hotel Apartments (93%), Mitsis Norida Beach Hotel (89%), Lagas Aegean Village (88%), Aegean Village (88%), Porto Bello Royal (88%).

Které hotely jsou u klientů oblíbené?

Nejoblíbenější hotely v oblasti Kardamena jsou podle cestovatelů tyto: Mitsis Norida Beach Hotel, Family Mitsis Village, Sovereign Beach Hotel, Akti Beach Club, Kris Mari Hotel.