Dovolená Nikiana - Řecko 2019/2020

 
Termín:

Strava:
Doprava:
Počet dnů:
Cena:
Slevy:
Typ zájezdu:
Název hotelu:
Úroveň hotelu:
Prodejce:
2876100
Studia George
5. 6. (St) - 18. 6. 2019 (Út)
Invia.cz: Studia George II
-13%
výhodné
last minute
14 dní
Autobusem
Bez stravy
5. 6. (St) - 18. 6. 2019 (Út)
Invia.cz: Štúdiá George II
-16%
výhodné
last minute
14 dní
Autobusem
Bez stravy
27. 6. (Čt) - 9. 7. 2019 (Út)
Invia.cz: Štúdiá George II
first minute
13 dní
Autobusem
Bez stravy
204590.00CZK

Lefkada Nikiana

Nikiana je menší turistické letovisko nacházející se na řeckém ostrově Lefkada. Leží mezi městy Nidri a Ligia a od hlavního města ostrova je vzdáleno přibližně 9 kilometrů. Rozhlédnete-li se z Nikiany do okolí, všude uvidíte jen překrásnou zeleň a průzračně čisté moře. O výlety do hor a potápění, tak ve středisku není nouze.

Pláže ve městě Nikiana najdete menší oblázkové a písčité, které můžete využít jak k odpočinku a opalování, tak ale i k vodním sportům. Vydat se můžete také za historií do vesnice Lazarata nebo do metropole Lefkada. Využít lze buď jeden ze zájezdů, které jsou na ostrově pořádány, nebo si pronajmout automobil či motocykl a krásy okolí Nikiany poznávat po vlastní ose.

Na národní speciality, jako je Souvlaki, Musaka či Bugatsa, nezapomeňte zavítat do místních restaurací a taveren a při odjezdu z dovolené se zastavte do jednoho z mnoha obchůdků pro řecké suvenýry. V centru letoviska Nikiana zakoupíte i základní potraviny a čerstvé ovoce a zeleninu. Ale ať už si dáte tzatziki, gyros nebo baklavu, což jsou sladkosti z listového těsta s oříšky a medem, jistě si v Nikiana pochutnáte.