Dovolená Phi Phi - Thajsko 2020/2021

Načítám
Načítám
Nastavené filtry:
Thajsko
Phi Phi
The Cove Phi Phi

The Cove Phi Phi

Snídaně 10 dní
Letecky z Prahy

Phi Phi

Ko Phi Phi je malé thajské souostroví v Amadanském moři. Z letišť v Krabi nebo Phuketu se dopravíte do přístavu a pak už je to na Phi Phi jen 1-2 hodiny podle zvoleného typu lodi. Ocitnete se v nefalšovaném tropickém ráji, který poslední roky trochu kazí jen velké množství turistů.

Bílé pláže s tyrkysovou vodou lemované palmami a dál už jen prales s poskakujícími opicemi, i tak ještě pořád vypadají některá místa na Phi Phi. Na úzkém pásu pevniny kolem přístavu jsou ale desítky stánků, hostelů, barů a pořádně to tu žije ve dne a hlavně v noci. Pařmeni si jistě rozjeté taneční párty na pláži užijí.

Možností, kam na hlavním ostrově vyrazit, je spousta (view point, monkey beach, sharks point, malinké pláže dostupné je lodí,...), a když budete mít vše prozkoumané, nabízí se lodní výlet na Maya Bay - pláž proslavenou hlavně filmem Pláž s Leonardem DiCapriem, obklopenou pro Thajsko tak typickými vysokými skalami. Celý ostrůvek Ko Phi Phi Lee je porostlý lesy, tvoří národní park a proto se zde platí vstupné v přepočtu necelých 300 Kč. Vyrazte sem ale mimo sezónu, ráno, nebo po čtvrté odpoledne. Kolem poledne to tu vypadá spíš jako na Václaváku.

Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy v oblasti Phi Phi?

Aktuálně naleznete nabídku dovolené Phi Phi (Thajsko) od Dovolená.cz, Invia.cz, TravelPortál.cz.

Jaké jsou ceny dovolených v oblasti Phi Phi?

Ceny začínají na 26 351 Kč, nejdražší zájezd stojí 85 550 Kč.

Z jakých typů stravy je možné vybírat?

Aktuálně je v nabídce all inclusive, plná penze, polopenze, snídaně.

Jaké jsou možnosti dopravy?

K dispozici je do oblasti Phi Phi doprava letecky (z Prahy, z Vídně).

Jsou k dispozici nějaké slevy?

Momentálně pouze sleva first minute.

Které hotely jsou nejlépe hodnocené?

Klienti nejlépe hodnotí v oblasti Phi Phi hotely: Zeavola Resort (99%), Outrigger Phi Phi Island Resort and Spa (94%), Phi Phi Bayview Resort (90%), Phi Phi Natural Resort (85%), P.P. Erawan Palms Resort (83%).

Které hotely jsou u klientů oblíbené?

Nejoblíbenější hotely v oblasti Phi Phi jsou podle cestovatelů tyto: Phi Phi Bayview Resort, Phi Phi Natural Resort, Outrigger Phi Phi Island Resort and Spa, Zeavola Resort, Phi Phi Island Cabana Hotel.