Dovolená Kemer - Turecko 2020/2021

Načítám
Načítám
Nastavené filtry:
Turecko
Kemer
All inclusive 15 dní
Letecky z Prahy
Ultra All inclusive 15 dní
Letecky z Prahy

Turecko - Kemer

Původem malá rybářská vesnička Kemer je mezi turisty oblíbeným letoviskem. Nachází se přibližně 45 km od známého města Antalye na Turecké riviéře. Vesnička leží na upatí pohoří Taurus. A právě hory v kombinaci s azurovým mořem vytvářejí jedinečnou přírodní scenérii. Přeprava z letiště do letoviska Kemer trvá necelou hodinu.

V Kemeru jsou dlouhé oblázkové pláže s romantickými zátokami, které se vinou podél celého letoviska. Díky oblázkům je voda průzračná a čistá. Na plážích si lze půjčit lehátka i slunečníky a vyzkoušet můžete celou řadu vodních aktivit. V moři okolo Kemeru se vyskytuje největší počet delfínů. Při své dovolené určitě několik z nich zahlédnete.

Centrum vesničky Kemer tvoří jachtařský přístav s navazující plážovou promenádou s obchůdky, restauracemi a kavárnami. Nedaleko Kemeru se nachází národní park Olympos, ve kterém kromě krásné přírody naleznete dvě zajímavosti. První jsou pozůstatky stejnojmenného starověkého města Olympos a druhou zajímavostí je přírodní úkaz s názvem Chimera neboli Hefaistovy ohně. Na tomto místě se ve skalních dutinách hromadí plyn, který se pravidelně vznítí. Efekt Hefaistova ohně nejlépe vyniká navečer.

Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy v oblasti Kemer?

Aktuálně naleznete nabídku dovolené Kemer (Turecko) od Invia.cz, TravelPortál.cz.

Jaké jsou ceny dovolených v oblasti Kemer?

Ceny začínají na 11 990 Kč, nejdražší zájezd stojí 354 048 Kč.

Z jakých typů stravy je možné vybírat?

Aktuálně je v nabídce all inclusive, ultra all inclusive.

Jaké jsou možnosti dopravy?

Jsou k dispozici nějaké slevy?

Vybírat můžete z last minute, first minute, senior 55+.

Které hotely jsou nejlépe hodnocené?

Klienti nejlépe hodnotí v oblasti Kemer hotely: Hotel Barut Kemer (96%), Güral Premier Tekirova (93%), Club Boran Mare Beach (92%), Grand Park Kemer (89%), Akka Antedon Hotel (89%).

Které hotely jsou u klientů oblíbené?

Nejoblíbenější hotely v oblasti Kemer jsou podle cestovatelů tyto: Champion Holiday Village, Sherwood Exclusive Kemer, Hotel Golden Sun, L'Ancora Hotel, Crystal Flora Beach Resort.

Prohlédněte si další lokality