Dovolená Konakli - Turecko 2020/2021

Načítám
Načítám
Nastavené filtry:
Turecko
Konakli
Hotel Blue Fish

Hotel Blue Fish

All inclusive 8 dní
Letecky z Prahy

Turecko - Konakli

Konakli je turistické letovisko, které se nachází na Turecké riviéře asi 13 kilometrů od města Alanye. Městečko je charakteristické dominantní věží umístěnou v jeho centru. Co se týká památek a obchodů, pak toho Konakli nemá mnoho co nabídnout svým návštěvníkům, ovšem právě blízkost města Alanyi, krásné pláže a čistého moře je hlavním lákadlem.

Písčitá pláž v Konakli je dlouhá neuvěřitelných 10 kilometrů, bohužel však vstup do vody není zcela ideální, a to kvůli ostrým skaliskům pod mořskou hladinou. Proto jsou pro vstup do moře vybudována mola. Rozhodnete-li se pro dovolenou v této destinaci, pak si zaručeně nenechte ujít zmiňované město Alanya. Nejen že uvidíte překrásné historické centrum města, ale navštívit můžete i mnoho okolních památek a antických pozůstatků.

Pokud tedy preferujete klid a odpočinek, pak je Konakli pro vás tím pravým místem. Nachází se zde mnoho překrásných hotelových komplexů, které svým hostům nabízí nadstandardní služby. Nebudete-li chtít, nebudete se muset od pláže, bazénu či hotelu vzdálit ani na krok. Na pláži si užijete i dostatek sportovního vyžití.

Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy v oblasti Konakli?

Aktuálně naleznete nabídku dovolené Konakli (Turecko) od CK Alexandria, Dovolená.cz, Invia.cz, TravelPortál.cz.

Jaké jsou ceny dovolených v oblasti Konakli?

Ceny začínají na 7 500 Kč, nejdražší zájezd stojí 40 822 Kč.

Z jakých typů stravy je možné vybírat?

Aktuálně je v nabídce all inclusive, ultra all inclusive.

Jaké jsou možnosti dopravy?

Jsou k dispozici nějaké slevy?

Momentálně pouze sleva first minute.

Které hotely jsou nejlépe hodnocené?

Klienti nejlépe hodnotí v oblasti Konakli hotely: Hotel Quattro Beach Resort And Spa (93%), Club Dizalya (89%), Saphir Hotel & Villas (88%), Beach Club Doganay (88%), Konakli Nergis Hotel (88%).

Které hotely jsou u klientů oblíbené?

Nejoblíbenější hotely v oblasti Konakli jsou podle cestovatelů tyto: Saphir Hotel & Villas, Eftalia Resort, Caretta Beach Hotel, Beach Club Doganay, Club Turtas.