Dovolená Kumkoy - Turecko 2020/2021

Načítám
Načítám
Nastavené filtry:
Turecko
Kumkoy
Hotel Sandy Beach

Hotel Sandy Beach

90% Vynikající
658 recenzí658900100
All inclusive 8 dní (7 nocí)
Letecky z Prahy, z Brna, z Ostravy
Royal Dragon Hotel

Royal Dragon Hotel

91% Vynikající
194 recenzí194910100
8 dní (7 nocí)
Letecky z Prahy, z Ostravy, z Brna
Side Corolla Hotel

Side Corolla Hotel

82% Vynikající
44 recenzí44820100
All inclusive 8 dní (7 nocí)
Letecky z Prahy, z Brna, z Ostravy

Turecko - Kumkoy

Příjemné letovisko Kumkoy se nachází na pobřeží Turecké riviéry 8 kilometrů severně od města Side. Od nejbližšího letiště je Kumkoy vzdáleno přibližně 65 kilometrů. V letovisku je mnoho zajímavých obchodů se suvenýry, módou, šperky a orientálním kořením.

Letovisko se pyšní nádhernými písčitými plážemi a příjemně teplým azurovým mořem. Pobřeží je plně vybaveno hotelovými bary a celou řadou vodních atrakcí, které zpříjemňují pobyt na pláži. A pokud by vás opalování nebavilo, vydejte se na výlet lodí a možná zahlédnete i delfíny. Večerní zábavu naopak umožňují místní diskotéky a restaurace s příjemnou hudbou. Za svitu měsíce si tak můžete vychutnávat orientální pohodu při sklence vína a pohledu na šumějící moře.

V rámci dovolené navštivte nedaleké město Side, ve kterém vládne čilý obchodní duch tržnice a několika desítek malých obchodů. Vedle obchodů je Side zajímavé také svou historií. Ve 2. století zde stával obrovský amfiteátr, který pojal až 20 tisíc lidí. Z jeho ruin se otevírá úchvatný pohled na celé město Side. Za návštěvu stojí také archeologické muzeum v budově bývalých římských lázní.

Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy v oblasti Kumkoy?

Aktuálně naleznete nabídku dovolené Kumkoy (Turecko) od CK Alexandria, CK Blue Style, Dovolená.cz, Invia.cz, TravelPortál.cz.

Jaké jsou ceny dovolených v oblasti Kumkoy?

Ceny začínají na 10 090 Kč, nejdražší zájezd stojí 64 690 Kč.

Z jakých typů stravy je možné vybírat?

Aktuálně je v nabídce all inclusive, ultra all inclusive.

Jaké jsou možnosti dopravy?

K dispozici je do oblasti Kumkoy doprava letecky (z Bratislavy, z Brna, z Budapeště, z Katovic, z Košic, z Ostravy, z Prahy).

Jsou k dispozici nějaké slevy?

Vybírat můžete z last minute, first minute.

Které hotely jsou nejlépe hodnocené?

Klienti nejlépe hodnotí v oblasti Kumkoy hotely: Villa Side Hotel (95%), Sidekum Hotel (93%), Nova Park Hotel (90%), Side Breeze Hotel (90%), Terrace Beach Resort (90%).

Které hotely jsou u klientů oblíbené?

Nejoblíbenější hotely v oblasti Kumkoy jsou podle cestovatelů tyto: Iz Flower Beach, PrimaSol Hane Garden, Sidekum Hotel, Holiday Point Hotel & Spa, Royal Dragon Hotel.