Dovolená Kusadasi - Turecko 2020/2021

Načítám
Načítám
Nastavené filtry:
Turecko
Kusadasi
Charisma Deluxe

Charisma Deluxe

Snídaně 8 dní
Letecky z Katovic Last minute
Derici

Derici

Polopenze 15 dní
Letecky z Katovic Last minute

Turecko - Kusadasi

Kusadasi je letoviskem, které se nachází na severu Turecka u Egejského moře. Samotné město Kusadasi je přezdíváno jako turecký Las Vegas. Bujarý noční život láká každoročně do této destinace mnoho návštěvníků. Právě v noci byste v Kusadasi horko těžko hádali, že se nacházíte v jedné z muslimských zemí.

Rozhodnete-li se Kusadasi a okolí prozkoumat i přes den, pak zaručeně navštivte pevnost Genoese na ostrově Güvercin či antické město Efesos, poblíž kterého se nacházel také jeden ze sedmi divů světa Artemidin chrám. Mezi další místa, která si přímo říkají o navštívení, patří jeskyně sedmispáčů, Slevičí vrch, antické lázně Hierapolis, národní park Dilek nebo antická věštírna v Didymě. Na výlet se můžete vydat i lodí na nedaleký řecký ostrov Samos, který je vzdálen asi 20 kilometrů.

V Kusadasi jsou krásné pláže a blankytně modré moře, které nabízí nespočet vodního vyžití. Nejznámější pláž je Kadinlar Denizi takzvaná Dámská pláž. Nechybí ani mnoho menších obchůdků se suvenýry a místních restaurací s národními specialitami, které se nachází podél promenád. Díky tomu, že Kusadasi je také rybářským přístavem, budete se moci pokochat i nádhernými loděmi a jachtami, které ve městě kotví.

Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy v oblasti Kusadasi?

Aktuálně naleznete nabídku dovolené Kusadasi (Turecko) od Invia.cz, TravelPortál.cz.

Jaké jsou ceny dovolených v oblasti Kusadasi?

Ceny začínají na 8 369 Kč, nejdražší zájezd stojí 67 290 Kč.

Z jakých typů stravy je možné vybírat?

Aktuálně je v nabídce all inclusive, polopenze, snídaně, ultra all inclusive.

Jaké jsou možnosti dopravy?

K dispozici jsou do oblasti Kusadasi tyto typy dopravy autobusem, kombinovaná, letecky (z Bratislavy, z Budapeště, z Katovic, z Prahy, z Wroclavi).

Jsou k dispozici nějaké slevy?

Vybírat můžete z last minute, first minute, senior 55+.

Které hotely jsou nejlépe hodnocené?

Klienti nejlépe hodnotí v oblasti Kusadasi hotely: Amara Sealight Elite (88%), Tusan Beach Resort (87%), Atlantique Holiday Club (87%), Notion Kesre Beach (87%), Grand Belish Hotel (87%).

Které hotely jsou u klientů oblíbené?

Nejoblíbenější hotely v oblasti Kusadasi jsou podle cestovatelů tyto: Grand Blue Sky International, Omer Holiday Resort, Sentinus Beach Hotel, Kustur Club Holiday Village, Tusan Beach Resort.