Dovolená Marmaris - Turecko 2020/2021

Načítám
Načítám
Nastavené filtry:
Turecko
Marmaris
Hotel Poseidon

Hotel Poseidon

87% Vynikající
6 recenzí6870100
All inclusive 8 dní
Letecky

Turecko - Marmaris

Destinace Mamaris leží na západě Turecka. Součástí letoviska je jachtařský přístav, který láká mnoho turistů a který se nachází na pomyslné hranici mezi Středomořským mořem a Egejským mořem.

Marmaris je ideálním místem pro všechny. Na své si zde přijdou jak milovníci přírody, tak i zábavy a nočního života. Krásné okolní přírodní scenérie, zelené svahy, piniové háje a malebná panoramata hor vás jistě nezklamou. Ne nadarmo je letovisko přezdíváno „Zelený Marmaris". Krásou oplývají i dlouhé písečné pláže a průzračně čisté moře. Některé pláže ve městě se navíc stávají místem pro pořádání nejrůznějších akcí, festivalů a koncertů. V samotném centru i v okolních uličkách města pak najdete mnoho restaurací, barů a kaváren, kde můžete ochutnat místní speciality.

Ujít si nenechte ani výletní plavby lodí, díky kterým se dostanete do míst, kam byste se po souši těžko dostávali. Za cíl vašeho výletu si můžete zvolit i nedaleký řecký ostrov Rhodos. Romantické zátoky, azurové moře, sluníčko a odpočinek od všedních starostí, to vše zažijete na dovolené v Marmaris.

Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy v oblasti Marmaris?

Aktuálně naleznete nabídku dovolené Marmaris (Turecko) od Invia.cz, TravelPortál.cz.

Jaké jsou ceny dovolených v oblasti Marmaris?

Ceny začínají na 14 390 Kč, nejdražší zájezd stojí 119 590 Kč.

Z jakých typů stravy je možné vybírat?

Aktuálně je v nabídce all inclusive, plná penze, polopenze, snídaně.

Jaké jsou možnosti dopravy?

K dispozici je do oblasti Marmaris doprava letecky (z Brna, z Ostravy, z Prahy, z Vídně).

Jsou k dispozici nějaké slevy?

Vybírat můžete z last minute, first minute.

Které hotely jsou nejlépe hodnocené?

Klienti nejlépe hodnotí v oblasti Marmaris hotely: Orsmaris Boutique (100%), Hotel Poseidon (87%), Pasa Beach Hotel (85%), Kaya Maris (74%).

Které hotely jsou u klientů oblíbené?

Nejoblíbenější hotely v oblasti Marmaris jsou podle cestovatelů tyto: Kaya Maris, Pasa Beach Hotel, Hotel Poseidon, Orsmaris Boutique.

Prohlédněte si další lokality