Dovolená Okurcalar - Turecko 2020/2021

Načítám
Načítám
Nastavené filtry:
Turecko
Okurcalar
Gypsophila Holiday Village

Gypsophila Holiday Village

91% Vynikající
306 recenzí306910100
All inclusive 15 dní
Letecky z Katovic

Turecko - Okurcalar

Letovisko Okurcalar leží na jihozápadě Turecka. Je součástí Turecké riviéry a nachází se přibližně 30 km od známého turisticky oblíbeného města Alanye. Toto menší letovisko vyniká svou poklidností a romantickým prostředím. Najdete zde jak velké luxusní hotely, tak i malé útulné rodinné penziony.

V Okurcalar se nachází především luxusní hotelové komplexy, které nabízí vysoce nadstandardní služby. Nechybí nejrůznější dětské koutky pro nejmenší a ani nabídka vodních sportů není malá. Ať už máte rádi vodní skútry, windsurfing, kiting, lyžování nebo jízdu na šlapadle, určitě si v Okurcalar vyberete. Pláže tu jsou čisté písčito-oblázkové a moře s kamínkovým dnem, proto je doporučováno přibalit s sebou na dovolenou i boty do vody. Díky postupnému vstupu do moře si koupání užijí i děti či méně zdatní plavci.

Na výlet se můžete vydat z letoviska například do nedalekého města Antalya, kde se nachází historické centrum, mnoho antických památek a nechybí ani obchody a stánky se suvenýry. Za navštívení stojí také vzdálenější město Antalya nebo starověký Aspend. Večer si pak užijete dostatek zábavy díky pestrému programu hotelových komplexů.

Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy v oblasti Okurcalar?

Aktuálně naleznete nabídku dovolené Okurcalar (Turecko) od CK Alexandria, Dovolená.cz, Invia.cz, TravelPortál.cz.

Jaké jsou ceny dovolených v oblasti Okurcalar?

Ceny začínají na 10 990 Kč, nejdražší zájezd stojí 55 190 Kč.

Z jakých typů stravy je možné vybírat?

Aktuálně je v nabídce all inclusive, ultra all inclusive.

Jaké jsou možnosti dopravy?

Jsou k dispozici nějaké slevy?

Momentálně pouze sleva first minute.

Které hotely jsou nejlépe hodnocené?

Klienti nejlépe hodnotí v oblasti Okurcalar hotely: Kirman Arycanda De Luxe (92%), Delphin Botanik (92%), Gypsophila Holiday Village (91%), Granada Luxury Resort & Spa (91%), Hotel Litore Resort & Spa (91%).

Které hotely jsou u klientů oblíbené?

Nejoblíbenější hotely v oblasti Okurcalar jsou podle cestovatelů tyto: lti Lycus Beach Hotel, Justiniano Club Park Conti, Q Premium Resort, Stella Beach, Holiday Park Resort.