Dovolená Titreyengol - Turecko 2020/2021

Načítám
Načítám
Nastavené filtry:
Turecko
Titreyengol
Riolavitas

Riolavitas

All inclusive 8 dní
Letecky z Prahy

Turecko - Titreyengol

Letovisko Titreyengol se nachází u stejnojmenného jezera ležícího na pobřeží Turecké riviéry nedaleko města Side. Od nejbližšího letiště je letovisko vzdáleno 62 kilometrů. Titreyengol je malebným místem s moderními hotely a jedinečným výhledem na pláž i na nedaleké jezero. Okolí jezera lemují palmy, pinie a celá řada pestrobarevně kvetoucích rostlin.

Písčité pláže v Titreyengolu omývá příjemně teplé Středozemní moře. Díky pozvolnému vstupu jsou zdejší pláže jako stvořené pro dětské hry. Jste-li milovníky sportu a vodních aktivit, pak je toto místo pro vás doslova ideálním. Naleznete zde spoustu vodních atrakcí i sportovních hřišť pro badminton, tenis nebo fotbal. Zdejší hotelové komplexy nabízí kvalitní služby pro nerušené prožité letní dovolené.

Večerní procházky po promenádě a okolo jezera zpestří zdejší stánkaři a obchůdky s množstvím suvenýrů a tradičních tureckých pochutin, kterými jsou baklava a chalva. V blízkosti se nachází větší město Side, ve kterém si jeho atmosféru vychutnáte při romantických procházkách křivolakými uličkami s pozůstatky byzantských kostelů, římských lázní a Apollónova chrámu.

Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy v oblasti Titreyengol?

Aktuálně naleznete nabídku dovolené Titreyengol (Turecko) od Dovolená.cz, Invia.cz, TravelPortál.cz.

Jaké jsou ceny dovolených v oblasti Titreyengol?

Ceny začínají na 12 918 Kč, nejdražší zájezd stojí 81 228 Kč.

Z jakých typů stravy je možné vybírat?

Aktuálně je v nabídce all inclusive, ultra all inclusive.

Jaké jsou možnosti dopravy?

K dispozici je do oblasti Titreyengol doprava letecky (z Bratislavy, z Brna, z Budapeště, z Katovic, z Košic, z Piešťan, z Popradu, z Prahy, ze Sliače).

Jsou k dispozici nějaké slevy?

Vybírat můžete z last minute, first minute.

Které hotely jsou nejlépe hodnocené?

Klienti nejlépe hodnotí v oblasti Titreyengol hotely: Voyage Sorgun (94%), Suntopia Pegasos World (89%), Maya World (85%), Venus Hotel (76%).

Které hotely jsou u klientů oblíbené?

Nejoblíbenější hotely v oblasti Titreyengol jsou podle cestovatelů tyto: Suntopia Pegasos World, Voyage Sorgun, Venus Hotel, Maya World.