USA od 27 498 Kč
Zobrazit zájezdy
Vyhledejte levné letenky
   Pasažéři
   Pasažéři

   Manchester–Boston Regional

   Letiště Manchester Boston Regional leží 5 kilometrů jižně od obchodní čtvrti Manchester, New Hampshire. Operují zde výhradně americké aerolinky pro vnitrostátní lety do USA.

   Informace o letišti Manchester–Boston Regional

   Web www.flymanchester.com
   IATA MHT
   ICAO KMHT
   Místo Manchester (New Hampshire), USA
   Časový posun 6 hodin oproti ČR
   Aktuální čas 05:20, 25. 07. 2024
   Vzdálenost 6 255 km od Prahy

   Aktuální letový provoz

   Jak se dostat z/na letiště

   Ve všední dny jezdí z letiště do Manchesteru autobus linky číslo 3 společnosti Manchester Transit Authority. Jízdní řád a další informace naleznete na webových stránkách společnosti, cena za jízdu je 2 USD.

   Alternativně lze pro dopravu do Manchesteru i ostatních měst využít služeb autobusové společnosti Greyhound. Podrobnější informace o trasách, jízdních řádech a jízdném naleznete na webových stránkách společnosti.

   K dopravě můžete využít i soukromé taxi služby, limuzíny a minivany nebo si zapůjčit vlastní automobil. Informace o společnostech poskytujících transporty z letiště naleznete na stránkách letiště.

   Služby na letišti

   Letiště je menší, je zde však dostatek restaurací, kaváren, občerstvení i obchodů s širokou nabídkou produktů. Na letišti jsou bankomaty, zdravotnická služba, místnost pro matky/rodiny s dětmi, vyhlídka, turistické informace, VIP salonek a připojení na Wi-Fi zdarma.

   Letenky

   Z letiště provozují lety aerolinky American Airlines, American Eagle, Delta Air Lines, Delta Connection, Southwest Airlines a od března roku 2019 Washington-Dulles.

   Další informace, které se mohou hodit

   Jedná se o malé letiště, které je snadno dostupné a rychle se v něm zorientujete.

   Přílety a odlety

   Sledovat přílety a odlety můžete pohodlně z domova. Stačí znát číslo letu, které se skládá z kódu aerolinky (obvykle dvě písmena, případně kombinace písmena a čísla) a pak samotného čísla konkrétního letu (dvě, tři nebo čtyři číslice), například OK 0701 (let Czech Airlines z Madridu do Prahy). Toto je vždy uvedeno na letence.

   Byl Vám zrušen nebo zpožděn let?

   Ověřte si nárok na odškodnění za zpoždění letu nebo zrušení letu. Výše náhrady může dosáhnout až 600 € a lze o ni požádat až 3 roky zpětně. Zdarma si zkontrolujte výši náhrady online.

   Související diskuze

   Přidat příspěvek Přidat novou diskuzi

   Prozatím nikdo nezaložil diskuzi na toto téma. Buďte první.