Jak na sledování letů? Přes letový radar (flight radar)

Jak na sledování letů? Přes letový radar (flight radar)

Ať už chcete sledovat let svých blízkých, nebo se jen podívat, kudy povede vaše cesta na dovolenou a co uvidíte z letadla, radar letadel (flight radar 24) je užitečná věcička.

Koníček ve sledování letadel má dokonce svůj název, říká se mu planespotting. Jestli ale planespotter zrovna nejste a potřebujete poradit, jste tu správně.

Jak na flight radar?

www.flightradar24.com <- sledování letadel po celém světě on-line zde

Do vyhledávacího pole nahoře v mapce (lupa + search) stačí zadat město, nad kterým vás letový provoz zajímá (např. Prague), nebo číslo letu, který chcete sledovat (např. FZ-782 pro let Praha-Dubai s Flydubai).

Své výhody má flight radar i při plánování dovolené. Pro každý pravidelný let si zde můžete zobrazit informace o jeho času odletu i přistání za posledních 7 dní, takže můžete lépe odhadnout například šanci na zpoždění.

Související diskuze

Přidat příspěvek Přidat novou diskuzi

Vyhlídka letiště Praha - navštěvujete?

Hezký den, už delší dobu nás láká vyhlídka u letiště Praha Ruzyně. Syn má teď období letadel. Nevíte, jak a kdy je otevřená vyhlídková terasa? A… Zobrazit více
Dovolená7845
Dovolená7845

Sledování letadel

Dobrý večer, dají se nějak sledovat letadla? Četl jsem, že by měl být nějaký radar, kde je to možné. Nezná někdo název? Díky
Romana
Romana

Přečtěte si další informace

V průvodci neleznete užitečné informace o zemích, které pravidelně aktualizujeme

Zobrazit všechny průvodce