Česká republika od 110 Kč
Zobrazit zájezdy

Nejlevnější restaurace na pražském letišti i vyhlídková terasa budou dočasně uzavřeny

Nejlevnější restaurace na pražském letišti i vyhlídková terasa budou dočasně uzavřeny

Samoobslužná restaurace Praha, která je přístupná z veřejné i neveřejné části Terminálu 1, láká dlouhodobě na ceny jídel kolem stokoruny. Za tuto částku je v jiných restauracích na letišti prakticky nemožné se najíst. V rámci rozvoje letiště však dojde v následujících čtyřech měsících k renovaci této restaurace. K uzavření došlo 10. ledna 2020. Ve veřejné části bývá navíc otevřená terasa s výhledem na plochu. I ta však projde spolu s restaurací kompletní rekonstrukcí a bude tedy po celou dobu úprav také uzavřena.

Přestavba přinese nové moderní a stylové prostředí a zvýší úroveň gastronomických služeb na Letišti Václava Havla Praha. Rozšíří se také nabídka studených pokrmů a dojde ke zrychlení odbavení zákazníků. Nový bude i samotný název restaurace – Restaurace Runway.

Během celé rekonstrukce jsou na letišti na Terminálu 1 cestujícím k dispozici všechna ostatní bistra, kavárny, restaurace či fastfoody. Další restaurace a kavárny je možné navštívit také ve spojovacím objektu mezi terminály či ve veřejné části Terminálu 2. K dispozici je rovněž supermarket Billa, který je otevřený každý den.

Zdroj: oficiální zpráva Letiště Praha

Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů

    Přečtěte si další informace

    V průvodci neleznete užitečné informace o zemích, které pravidelně aktualizujeme

    Zobrazit všechny průvodce