Side od 6 720 Kč
Zobrazit zájezdy

Side výlety

Vloženo: 15. července 2019
Poslední příspěvek: 18. července 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
LosGrandos
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
LosGrandos
Za 3 týdny nás čeká poprvé Turecko, oblast Side (hotel Sun beach park). Zatím mám poznamenáno: výlety Side - Antalye a Alanye, delfinárium, antické památky ve městě. Dají se do okolí podniknout nějaké opravdu zajímavé výlety zejména pro děti? Rádi bychom viděli Pamukkale, ale s dětma už by to bylo moc náročné. Děkuji

Odpovědi 9 odpovědí

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 5 lety
Kristýna
před 5 lety
@LosGrandos ~ Dobrý den,
letovisko Side se nachází nedaleko města Alanya, na které zde již byl dotaz ohledně výletů do okolí. Mrkněte do této diskuze zde, kde určitě najdete odpověď na Vaši otázku.
LosGrandos
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
LosGrandos
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
LosGrandos
před 5 lety
@Kristýna ~ Díky, tuto diskuzi jsem zahlédl, ale kdyby někoho napadalo ještě něco vyloženě pro děti, budu rád.
Raketový_skunk
nový člen nový člen /
Raketový_skunk
nový člen nový člen / před 5 lety
Raketový_skunk
před 5 lety
@LosGrandos ~ Pokud se chystáte i do vedlejší Antalye, tak určitě ANTALYA AQUARIUM. Více než 100 m dlouhý podvodní tunel se dětem bude určitě líbit. Rafting a jeep safari asi nepřipadá v úvahu, tak možná ještě plavba po řece Manavgat. My jsme to měli s následným koupáním a obědem.
Ondra
Administrátor Administrátor /
Ondra
Administrátor Administrátor / před 5 lety
Ondra
před 5 lety
@LosGrandos ~ Zdravím, můžete zkusit například ZOO ve městě Antalya. Je to spíše malá ZOO, ale je udržovaná a pěkná. Věřím, že se to bude dětem líbit. Synovec z toho byl nadšenej
Turek
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Turek
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Turek
před 5 lety
@LosGrandos ~ Ano dělám výlety jen pro občaný ČR a Slovenska.Jesm na FB.Ali Rasul,
Turek
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Turek
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Turek
před 5 lety
Dělám výlety na Turecké rivieře pro občaný ČR a Slovenská.
Na FB a mesengeru jsem Ali Rasul a webová stránka: coyav travel.com
Wasaku
nový člen nový člen /
Wasaku
nový člen nový člen / před 5 lety
Wasaku
před 5 lety
Dobrý den, vyloženě výlet pro děti, tady nechám radit ostatní. Pokud jde ovšem o antické památky, pak jsou v blízkosti Side dvě, které jsou rozhodně TOP, nejen v rámci Turecka. Obě se dají udělat během pohodového výletního dne se zapůjčeným autem, popř. s organizovaným zájezdem.
- antické město Perge (pro děti nádherná ukázka fungování antického města), žil zde mimo jiné apoštol Pavel.
- nejzachovalejší antické divadlo (minimálně na území Turecka), Aspendos
Jsou-li děti hudebně nadané, krásně se tam dá vyzkoušet akustika.
V Side plno krásných antických soch v tamním muzeu.
Alanya mě ničím neoslovila.
anonym
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
anonym
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
anonym
před 5 lety
@Kristýna ~ není to nedaleko, je to 50 km, stejně jako Antalya
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 5 lety
Kristýna
před 5 lety
@anonym ~ Přesně tak.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů