Sardinie od 1 400 Kč
Zobrazit zájezdy

Sardinie autem

Vloženo: 25. července 2019
Poslední příspěvek: 27. července 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
JednaDvaTři
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
JednaDvaTři
Ahoj všem, letos mě čeká Chorvatsko autem a říkal jsem si, že by nebyla špatná ani Sardinie autem. Jakou trasu zvolit nejlépe? Jak dlouho vám cesta autem na Sardinii zabere? Je nutné si dát na něco pozor? A asi nejdůležitější otázka..vyplatí se to cenově?

Odpovědi 3 odpovědi

JednaDvaTři
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
JednaDvaTři
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
JednaDvaTři
před 5 lety
@JednaDvaTři ~ Jednalo by se o cestu z Berouna.
jan7483
nový člen nový člen /
jan7483
nový člen nový člen / před 5 lety
jan7483
před 5 lety
@JednaDvaTři ~ Byl jsem na Sardinii , ale nic zvláštního jsem tam neobjevil . Krásná příroda pravda , také podivné kamné kruhové stavby asi metr vysoké , údajně 8 000 let staré , ale podobné jsem viděl v severní Itálii . Jeďte na Sicílii je tam všechno , krásná příroda , mraky starořeckých stavebních památek a okouzlující městečka . Jan
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 5 lety
Sally
před 5 lety
@jan7483 ~
Pláže jsou na Sardinii (podle nás) hezčí než na Sicílii (byli jsme na obou ostrovech. Nuraghy jsou velice zajímavé stavby a i zajímavá města (Algero, Castelsardo, Olbia, Santa Tereza, Bosa, Fonni, Neptunova jeskyně a další).
A spousta krásných písčitých pláží, podstatně hezčích a příjemnějších než na Sicílii.
A autem - do Řecka bych poradil, ale tady asi někam na trajekt do Neapole nebo Livorno, ale to musí poradit někdo jiný.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů