Tunisko od 7 190 Kč
Zobrazit zájezdy

Ceny volání z Tuniska

Vloženo: 31. července 2019
Poslední příspěvek: 31. července 2019
nový člen nový člen /
Dovolená7845
nový člen nový člen / před 5 lety
Dovolená7845
Chci se zeptat jaké jsou ceny volání z Tuniska? Případně co potřebuji k nákupu místní sim karty a kde ji koupím?

Odpovědi 3 odpovědi

Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 5 lety
Arne1
před 5 lety
Cenu najdeš na stránkách svého operátora - ale bude to moc! Odhadem přes 40Kč za minutu.
Místní SIM ?
Podle informací které jsem sám dostal, by měl být u východu letiště stánek místního operátora, nejspíše Orange. Pro nákup bude předpokládám zapotřebí předložit pas, anonymní SIM jsou výsadou Česka, jinde to neznají. Registrace telefonu je zase specifikum u Turecka.
CigarettesAfterSex
nový člen nový člen /
CigarettesAfterSex
nový člen nový člen / před 5 lety
CigarettesAfterSex
před 5 lety
@Dovolená7845 ~ Tunisko nepatří mezi země, kde využiješ českej tarif, zaplatil bys hroznou dardu. Kup si simku..jak píše Arne nejjednodušší je Orange, u výdeje zavazadel na tuniském letišti k sehnání zdarma, jinak předplacenou kartu pořídíte za 5 tD. Orange má asi nejlepší pokrytí.
Dovolená7845
nový člen nový člen /
Dovolená7845
nový člen nový člen / před 5 lety
Dovolená7845
před 5 lety
@Arne1 ~ Teď jsem to zjišťoval a O2 66,55 Kč/min. Tolik jsem nečekal..dobře, takže simka.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů