Thajsko od 27 439 Kč
Zobrazit zájezdy

Svatba v Thajsku

Vloženo: 2. srpna 2019
Poslední příspěvek: 12. října 2019
nový člen nový člen /
Kláraa
nový člen nový člen / před 5 lety
Kláraa
Dobrý den, minulý rok jsme navštívili Thajsko ostrov Koh Samui. A od té doby na tuhle dovolenou nemůžeme zapomenout. Přítel mě minulý týden požádal o ruku a mně od té doby běhá v hlavě svatba v Thajsku. Ale absolutně netuším zda je jednoduché to zařídit a co to všechno obnáší. Bral jste se někdo v zahraničí? Ideálně v Thajsku. Děkuji za odpovědi.

Odpovědi 5 odpovědí

LenkaGazdova
Cestoporadce Cestoporadce /
LenkaGazdova
Cestoporadce Cestoporadce / před 5 lety
LenkaGazdova
před 5 lety
@Kláraa ~ V první řadě gratuluji V druhé řadě bych vám doporučila si svatbu udělat pouze neoficiální dle vašeho přání (buddhistický obřad, obřad na pláži apod.) a potom v ČR oficiální svatbu na úřadě. Pokud si zadáte do google "wedding Ko Samui" určitě vám vyjede nabídka z řady hotelů a agentur, které obřad mohou zařídit. To je asi úplně nejjednodušší varianta. Samozřejmě si svatbu v Thajsku můžete udělat i oficiální, pak se ale připravte na obíhání úřadů nejen v ČR ale i v Thajsku (případě vám to v Thajsku zařídí agentura, je to ale dražší varianta). Řeším teď svatbu v Malajsii (protože zde žiji) a to papírování bych nepřála ani nejhoršímu nepříteli. Takže radím udělat si hezký symbolický obřad a oficiální část v ČR.
Kláraa
nový člen nový člen /
Kláraa
nový člen nový člen / před 5 lety
Kláraa
před 5 lety
@LenkaGazdova ~ Dobrý den Lenko, už jste vdaná? jak to proběhlo? Pořád se rozhoupáváme a řešíme, že kdyby, tak asi jedině neoficiální svatba. Oficiální by byla moc složitá. Nevidím v tom ani žádnou výhodu. Chtěla jsem se zeptat, nevíte s jakým předstihem vše zařizovat? Svatba je prozatím v plánu cca na březen. A myslíte, že je dobrý nápad si to zařizovat zcela sami bez agentury (jestli to nakonec skutečně vyjde levněji)? Díky
LenkaGazdova
Cestoporadce Cestoporadce /
LenkaGazdova
Cestoporadce Cestoporadce / před 5 lety
LenkaGazdova
před 5 lety
@Kláraa ~ Ještě ne Cenu a předstih bohužel vůbec nemám tušení. Asi bude hodně záležet na požadavcích. Kdyžtak na FB je skupina Češi a Slováci v Thajsku, je tam i několik lidí, kteří žijí na Ko Samui (i jinde v Thajsku), tak ti by mohli mít nějaké tipy a bližší info.
Kláraa
nový člen nový člen /
Kláraa
nový člen nový člen / před 5 lety
Kláraa
před 5 lety
@LenkaGazdova ~ Díky, zkusím to. Už mám vybrané šaty a uplně se tam vidím
LenkaGazdova
Cestoporadce Cestoporadce /
LenkaGazdova
Cestoporadce Cestoporadce / před 5 lety
LenkaGazdova
před 5 lety
@Kláraa ~ to věřím, někde na pláži to bude určitě super, tak držím palce, ať to dopadne

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů