Cestolino klub - nový věrnostní program

Vloženo: 18. května 2019
Poslední příspěvek: 2. května 2020
Administrátor Administrátor /
Mikey
Administrátor Administrátor / před 5 lety
Mikey
Spustili jsme pro Vás novou verzi věrnostního programu - Cestolino klub , ve kterém najdete spoustu skvělých odměn pro každého cestovatele. Knihy o cestování, poukazy, produkty na cesty... Nabídku odměn budeme stále rozšiřovat, můžete se těšit také na kosmetiku, výbavu, oblečení a mnoho dalšího
Jak věrnostní program funguje a jaké jsou změny?
Odměňujeme Vás za aktivitu na webu - za příspěvky v diskuzích, komentáře, nahrané fotografie a vložené recenze hotelů. Čím aktivnější budete, tím více cestoliňáků nasbíráte. Původně jsme měli pevně stanovený počet za konkrétní aktivitu. Nově je systém spravedlivější a velkorysejší, počet získaných cestoliňáků je variabilní a mimo jiné závisí například na délce příspěvku nebo komentáře. Delší a dobře hodnocené příspěvky jsou odměňovány vyšším počtem.
Zapojte se do dění na webu Cestolino.cz – diskutujte, pište recenze a komentáře, vkládejte fotografie z Vaší dovolené a zvolte si odměnu podle svého gusta.
Chybí Vám něco v odměnách nebo máte dotaz? Necháme si poradit, stačí, když napíšete tip do diskuze.

Odpovědi 15 odpovědí

JuKačka
nová členka nová členka /
JuKačka
nová členka nová členka / před 5 lety
JuKačka
před 5 lety
@Mikey ~ To vypadá hezky. Líbí se mi Průvodce Egypt. Pokusím se na něj nasbírat body. Uvítala bych například batoh nebo nějakou tašku na cestování.
Ovča
věrný člen věrný člen /
Ovča
věrný člen věrný člen / před 5 lety
Ovča
před 5 lety
Já bych uvítala slevy na letenky.
Mia07
věrná členka věrná členka /
Mia07
věrná členka věrná členka / před 5 lety
Mia07
před 5 lety
Tak já si brousím zuby na Atlas světa To mám co dělat
Lola
stálá členka stálá členka /
Lola
stálá členka stálá členka / před 5 lety
Lola
před 5 lety
To je skvělé! Mně se nejvíc líbí věci pro děti a ten Atlas světa! Brala bych nějaké hry na cesty, batohy nebo funkční oblečení.
Karolína_Palečková
nový člen nový člen /
Karolína_Palečková
nový člen nový člen / před 5 lety
Karolína_Palečková
před 5 lety
Stírací mapa a Atlas světa! Líbila by se mi nějaká kosmetika přírodní - třeba repelenty, opalováky a knihy.
KrálJelimán
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
KrálJelimán
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
KrálJelimán
před 5 lety
@Mikey ~ Já bych ocenil knížky (průvodce například), pak cestovní polštář, power banka, karimatka, stan a levné letenky.
Romana
věrná členka věrná členka /
Romana
věrná členka věrná členka / před 5 lety
Romana
před 5 lety
Super mě by zase nejvíc zaujaly nějaké cestovatelské knížky, průvodce apod.
Dále by nebyla špatná nějaká kosmetická tašička.
Mikey
Administrátor Administrátor /
Mikey
Administrátor Administrátor / před 5 lety
Mikey
před 5 lety
Zdvojnásobujeme odměnu v rámci Cestolino klubu za novou recenzi hotelu a to do konce září 2019. Stačí vyhledat hotel, který jste navštívili a vložit recenzi jako přihlášený uživatel. Na počet získaných bodů má i vliv délka textu v kolonce "Recenze a doporučení cestovatelům". Nenašli jste hotel? Napište nám na info@cestolino.cz název hotelu a lokalitu, my Vám ho vyhledáme nebo ho přidáme do databáze a pošleme odkaz...
Nově jsou zařazené odměny:
- Anglický slovník na cesty
- Bavlněná kabelka Let's run away
- Poukázka na 3 pohlednice do ČR
A další budeme přidávat. Uvítáme i Vaše tipy na konkrétní odměny...
Mikey
Administrátor Administrátor /
Mikey
Administrátor Administrátor / před 5 lety
Mikey
před 5 lety
Do konce října zdvojnásobujeme odměnu v rámci Cestolino klubu za příspěvek v diskuzích. Zapojte se do dění na webu a získejte více cestoliňáků... Na počet získaných bodů má vliv také délka příspěvku.
Nově jsou zařazené knihy:
- Příběhy z korfských uliček
- Korfu s Pavlou Smetanovou
Krátkodobě snižujeme hranici pro získání odměny u:
- Cestolino osušky na 370 cestoliňáků
- Cestolino hrnku na 222 cestoliňáků
Mikey
Administrátor Administrátor /
Mikey
Administrátor Administrátor / před 4 lety
Mikey
před 4 lety
Do konce listopadu zdvojnásobujeme odměnu v rámci Cestolino klubu za nahrané fotogalerie.
Nové odměny - poukázka na fotokalendář a fotoknihu.
Krátkodobě snižujeme hranici pro získání odměny u:
- fotokalendáře na 250 cestoliňáků
- knihy Domácí řecká kuchyně na 399 cestoliňáků
- stírací mapy Travel Map Česká republika na 599 cestoliňáků
Vendula38
nová členka nová členka /
Vendula38
nová členka nová členka / před 4 lety
Vendula38
před 4 lety
@Mikey ~ Super, budu sbírat! Už mám od vás poukázku na pohlednice.
Gustawka
nová členka nová členka /
Gustawka
nová členka nová členka / před 4 lety
Gustawka
před 4 lety
mě nejvíce nadchla Stírací mapa !
Mikey
Administrátor Administrátor /
Mikey
Administrátor Administrátor / před 4 lety
Mikey
před 4 lety
Spustili jsme navštívená místa a recenze míst na profilu. Za vloženou recenzi získáte cestoliňáky v rámci Cestolino klubu. Více informací zde.
Mikey
Administrátor Administrátor /
Mikey
Administrátor Administrátor / před 4 lety
Mikey
před 4 lety
Do konce května zdvojnásobujeme odměnu v rámci Cestolino klubu za vložení recenze místa. Zapojte se do dění na webu a získejte více cestoliňáků... Na počet získaných bodů má vliv také délka recenze a přiložené fotografie.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 4 lety
DanaDianaNoymi
před 4 lety
@Mikey ~ už jsem nasbírala body na poukaz 500 Kč sleva na zájezd uplatnila jsem je.Nyni bych moc ráda hrnek cestolino

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů