Bulharsko od 2 588 Kč
Zobrazit zájezdy

Se psem do Bulharska

Vloženo: 28. listopadu 2019
Poslední příspěvek: 28. listopadu 2019
nový člen nový člen /
Adriana
nový člen nový člen / před 4 lety
Adriana
Ráda bych se zeptala, co všechno s sebou musím mít při cestě do Bulharska se psem. Chci vzít našeho 8letého bišonka s sebou, protože špatně snáší odloučení. Zajímá mě také, jak je to se psy plážích. Obzvláště Kiten a Kranevo. Děkuji předem

Odpovědi 4 odpovědi

BarevnáPastelka
nový člen nový člen /
BarevnáPastelka
nový člen nový člen / před 4 lety
BarevnáPastelka
před 4 lety
@Adriana ~ Dobrý den, veterinář vám všechno řekne. Potřebujete pas zvířete, mikročip a platné očkování proti vzteklině. V Bulharsku je hodně hotelů a apartmánů, kde je možné mít psa a často dokonce zdarma. Bohužel v Kiten a ani v Kranevu jsem nebyla.
Adriana
nový člen nový člen /
Adriana
nový člen nový člen / před 4 lety
Adriana
před 4 lety
@BarevnáPastelka ~ Děkuji, návštěvu veterináře mám určitě v plánu. Takže už jen ten pas. Ještě bych se chtěla zeptat, máte zkušenosti, jestli zařídit i cestovní pojištění pro psa?
Alex_B
nový člen nový člen /
Alex_B
nový člen nový člen / před 4 lety
Alex_B
před 4 lety
@Adriana ~ Já mam zkušenost ze Slunečního pobřeží, že tam pejsci můžou.
Byrds
nový člen nový člen /
Byrds
nový člen nový člen / před 4 lety
Byrds
před 4 lety
@Adriana ~ Byla jsem s Čakym v Bulharsku 2x. Nikdy jsem si nevšimla žádných cedulí zakazujících psům vstup na pláž, alespoň tam, kde jsme byli. Je možný, že psi můžou být zakázáni na populárnějších plážích, ale menší pláže bez vybavení budou podle mě vždy v pohodě. Pokud si nejste jistá, tak po svým psoj vždy uklízejte (což děláme asi všichni běžně) nebo se tam zeptejte, ale obvykle se dá jít kousek dál bokem z hlavní pláže.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů