Bulharsko od 2 607 Kč
Zobrazit zájezdy

Kam letos jedete do Bulharska?

Vloženo: 5. ledna 2018
Poslední příspěvek: 20. srpna 2021
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
Ahoj, do jakých míst letos jedete? Zůstáváte vůbec věrní Bulharsku? Mě trochu štve, jak tam teď jezdí každý a je to fakt znát na obsazenosti hotelů, na cenách i na plážích, co myslíte?

Odpovědi 44 odpovědí

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
ja tam jela s cestovkou 28hodin už nikdy víc
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
v Primorsku jsou jezdíme na mušličkovou pláž a tak jsou po cestě vidět a já sem si dokonce pohladila na mělčině miminko delfína je to úžasné
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Delfíny v Bulharsku jsem viděla před 3 lety a to přímo v přístavu Nessebar...Ilona
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
NIKDY AUTOBUSEM ....casta tam ještě ujde ..těšíte se na dovolenou ,ale zpět ! To aby jste si vzali ještě dovolenou na zotavenou . Jesdí tam karosy ze Slovenska a když je autobus vyplivne u hotelů , tak jsou to trosky. Raději si připlatím za letenku a jsem tam za 2 hodiny !
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
No to mi neříkejte,to je můj sen a vám se splnil..... tiše závidím! A razim na mušličkovou pláž!
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Tak plně souhlasím, že do Bulharska autobusem už nikdy. Absolvovala jsem to jednou a už nikdy. Nyní po dva roky jsme do Bulharska letěli a paráda, za 2 hoďky jste tam .-)) Bez únavy !!
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
My vloni viděli delfíny v Primorsku téměř každý den.......Ale už víme,že když někde vidíme více racků nad mořem,kteří slétavají do vody, jsou tam delfíni. Jednou jsme jeli i na výlet- rybolov brzy ráno a delfíni skákali kolem nás.....
kiki
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
kiki
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 6 lety
kiki
před 6 lety
Počítám zhruba 22 hodin i více
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Alenko také tichá závist,tohle bysme moc chtěli chytat ryby z lodi.Tak snad se to tedy povede a také uvidíme delfíny! Je to můj sen a snad se to v Bulharsku splní! Moc děkuju sem nadšená a už se nemůžu dočkat až tam budem
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Mohu poprosit o doporučení hotelu v Turecku. Díky Ivana
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Doporučuji v Turecku hotel Sultan sipahi v Alanii je tam moc pěkně ahlavně neberou tam rusáky v turecku jsme byli 5x a jejich chování je otřesné myslím tím Ruský národ.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Vloni jsme byli na Slunečnémpobřeží letecky a při příjezdu domů jsme si řekli ,,,,tam se musíme vrátit ,,, takže opět Slunečné pobřeží
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Dobrý den.Je mi už 60let, ale stále v zpomínám na to, jak jsme s rodiči jeli 3 roky po sobě trabantem za Primorsko autem. Pod stan s propan-butanovým vařičem. Jeli jsem 3 dny přes Budapest, Szeged, Arad, Devu,Sibiu a buď na Rimnicu Valcea,Pitesti, Bukuresti nebo Brasov, Ploesti, Bukuresti. Cesta byla sama o sobě zážitkem. Rád bych si to zopakoval, klidně zase 3 dny tam, 2 dny zpět. Myslíte, že je to dobrý nápad ? Rád cestuji autem, takže jet celý den mně nevadí. Jde mně zajímavou trasu a pokud možno slušné silnice . Přes Srbsko se mně nechce...
HanaPetříková
stálá členka stálá členka /
HanaPetříková
stálá členka stálá členka / před 6 lety
HanaPetříková
před 6 lety
Dobrý den, Petře,

doporučuji Vám pročíst článek o cestě autem do…. Jako druhá tam je uvedena i varianta přes Rumunsko.

Síly na cestu můžete čerpat například při zastávce v Rumunských horách v NP Cozia nebo se pozdržet v Budapešti, Aradu, malebném Sibiu nebo v Bukurešti.

Přeji Vám hezkou dovolenou.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Už je dálnice po celé trase,za 20 hodin.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Dobrý den. Letos letím poprvé do Bulharska. Jako správná babička beru každý rok jedno, nebo dvě vnoučata k moři. Vždy jsme létali do Egypta. Nyní jsem po dlouhém uvažování zvolila Slunečné pobřeží. Vnučce je 5 let a myslím, že toto bude pro ni lepší i vzhledem k délce letu.
Mám spoustu otázek. Ano, gouglím a hledám, ale myslím, že je lepší zeptat se těch, kdo byli vícekrát a tuto zemi mají zmáknutou. Nechci se jen válet na pláži. Kam na výlet?? Nessebar vláčkem?? Půjčit si auto a jet někam dál?? Lodí na moře?? Vůbec nevím. Kolik sebou peněz?? Máme all. tak my bude 5000,- stačit?? Vždy jsem měla na pláži lehátka, slunečníky a osušky zdarma. Tady to tak není, kolik se platí a nebo mohu mít svoji deku někde bokem? Prosím nějaké rady, tipy, i třeba na levnější obchůdky. Děkuji moc
migro
stálá členka stálá členka /
migro
stálá členka stálá členka / před 6 lety
migro
před 6 lety
kde budete prosím ubytovaní a na jak dlouho mate pobyt na vylet doporučuji delfinarium ve Varně , vláčkem zajedete do Nesebaru, i do středu na Slunečního ,ještě je hezky Sozopol, a jsou tam i aquaparky a jestli vam bude stačit 5OOO Kč to je něco kolem 400 leva tak to zaleží co chcete vše koupit a za co chcete utracet ovoce zmrzlina oblečení ruzne pamlsky atd, atd, jen chci říci že naši měnu v BG je nevyhodne měnit na leva to si raději s sebou vemte eura a tam vyměnit nebo někde se dají leva sehnat ve směnarnach a nebo platební kartu a vybrat si z bankomatu , lehatka jsou na slunečním draha jedno je za 10 leva a slunečník take za 10 leva , svoji deku mít můžete není poroblem , take to tak dělame , jestli chcete ještě něco vice vědět klidně se ptejte rada Vám co budu vědět zodpovím
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Děkuji, letím do Reginy jen na týden. Vím, píší, že hotel nic moc, ale já jedu k moři za poznáním a ne za luxusním ubytováním. Peníze si vyměním asi už u nás. Co se týče nákupů tak spíše ta zmrzka no a když mě něco cinkne do nosu ) A ten aquapark pro vnučku. Tam se asi platí vstupné. ? Tak asi raději víc peněz. Do Nessebaru určitě pojedem, tam se těším. Kdybych chtěla koupit nějaké dárky pro ostatní vnoučata, co by jste mi doporučila za obchody kde to nebude předražené. Trička a pod.
migro
stálá členka stálá členka /
migro
stálá členka stálá členka / před 6 lety
migro
před 6 lety
tak to jste na druhem konci než byvame my tu stranu moc neznam jen z auta když projíždíme každy rok si dělame okružní jízdu a diváme se co se kde změnilo ,aqapark se plati počítejte asi tak 60 leva na den jeden je přímo na slunečním a druhy je za slunečním směr burgas a tam jezdi autobus zdarma tuším ,ve středu slunečního jsou stanky plne oblečení , obuvy , jak bularské výroby tak plagiatu ceny se většinou pohybuji od 5 leva výše , nevím zda z vaší strany jezdí vláček až do Nesebaru to spíš asi autobusem není drahý ale nevím kolik chtějí snad 1 leva nebo vice , z naší strany do nesebaru jezdi vlaček od hotelu Kotva od tama jezdí i do středu slunečního
robinek
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
robinek
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 4 lety
robinek
před 4 lety
@anonym ~ my zůstáváme i v příštím roce věrni, Primorsko, hotel Asram

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů