Egypt od 4 023 Kč
Zobrazit zájezdy

Tipy na hezké výlety

Vloženo: 8. října 2017
Poslední příspěvek: 30. prosince 2017
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 7 lety
anonym
Ahoj, chceme jet s manželem do Egypta a potřebovali bychom poradit. Neradi se plácáme na jednom místě,máme rádi výlety a objevování nových míst. V Egyptě jsme ale ještě nebyli,tak úplně nevíme které památky nejvíc stojí za to. Samozřejmě víme o vyhlášených místech - jako je Luxor nebo Údolí králů. Nevíte o něčem méně profláklém? Nemám moc ráda davy lidí a mačkanice. Případně pokud si pamatujete i ceny vstupů budeme moc vděční.

Odpovědi 7 odpovědí

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 7 lety
anonym
před 7 lety
Hurghada je super můžu doporučit giftun, ale zaleží jak snášíte lodě. Je to strov a dělají se zastávky na šnorchlování. Je to neskutečný zážitek doteď na to doma vzpomínáme. Nebo mě napadá ještě show s delfíny.. Ta je v Hurghadě přímo Akorát nevím jak s těmi davy ty tam asi budou.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Ahoj, zkuste se předtím, než vyrazíte podívat na web www.venkazdyden.cz/clanky… , kde určitě najdete výlety, ktere by vás nebo vašeho partnera zajímaly a bavily ;-)
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Dobrý den, kontaktujte Jana Toma, češka žijící v Egyptě s manželem mají vlastní cestovku, nejlepší ceny.
Ruda
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Dobrý den,prosím kontak na Jana Toma....nebo kde ho najdu...děkuji Vám...
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
V říjnu jsem byla v Hurghadě. Díky mému příteli jsem se seznámila s Jana Toma. Úžasná žena, která každému udělá výlet na míru, dle jeho přání ! Výlet do Dendery a Sakáry byl úchvatný. Vřele všem doporučuji !!!
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Přidávám odkaz na facebook na CK Theyatours, která patří právě Janě Toma: www.facebook.com/cktheyatours
Na výlety z Hurghady ideální. Příjemná atmosféra, program vám přiszůsobí na míru a není drahá.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Za mě bych doporučila výlet do pouště! Navštívili jsme poušť Rudého moře, dopravili nás tam jeepy, na střechách sice stáli chlapíci se samopalama Ale i to je nezapomenutelný zážitek. Krom toho měli i kamery a po skončení výletu jsme si mohli zakoupit CD, které oni natočili během celého dne. V poušti máte jedinečnou možnost vidět fatu morganu. Projeli jsme se na velbloudech, u místních beduínů jsme ochutnali jejich speciální chléb a čaj, poté výstup na menší vrcholek a sledování západu slunce, ke konci jsme měli možnost shlédnout jejich typický tanec a hudbu.
Zúčastnili jsme se i výletu po Nilu - údolí králů i luxor...lidí sice zrovna nebylo málo, ale vyplatí se to! Určitě nevynechat!

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů