Bibione od 1 042 Kč
Zobrazit zájezdy

Ceny potravin v Bibione? Je to tam drahé?

Vloženo: 28. ledna 2020
Poslední příspěvek: 3. února 2020
nová členka nová členka /
ČíčaMíca
nová členka nová členka / před 4 lety
ČíčaMíca
Ahoj, chystáme se letos strávit hlavní dovolenou v Bibione. Jedeme s dětmi a znáte to, tady zmrzlina, tady sušenky, tady nějaká atrakce. Dohodli jsme se, že si obědy budeme vařit a večeřet budeme nějaká jídla v restauracích. Ať nejsme typický paštikáři. Na jaké ceny potravin se v Itálii připravit? Je to baj voko stejný jako u nás?

Odpovědi 1 odpověď

Elvíra
nový člen nový člen /
Elvíra
nový člen nový člen / před 4 lety
Elvíra
před 4 lety
@ČíčaMíca ~ Byli jsme minulý rok pivo cca 4,5 euro, Sprite 3, špagety 12,5. Cappuccino 2 a espresso 1,3, zmrzlina 1 - 1,5, celá pizza 10, plnohodnotné jídlo v restauraci tak od 15 e, běžný nákup v eurospar - meloun kilo za 0,60, broskve kg za 1. Nafta 1,40 - stejně jako v Rakousku. Lido di Jesolo je podle mě levnější. Celkově mi to ale furt přijde levnější než třeba Chorvatsko.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů