Linz od 799 Kč
Zobrazit zájezdy

Kam za nákupy v Linci?

Vloženo: 12. února 2020
Poslední příspěvek: 12. února 2020
nový člen nový člen /
Esmeralda44
nový člen nový člen / před 4 lety
Esmeralda44
Dobrý den, svezla bych se příští týden kamionem s manželem přes Rakousko, bude mít pauzu v Linci a já jsem si říkala, že bych tam zašla na nákupy. Je tam primark nebo nějaký outlet/city outlet? Případně je v Linzi ikea? Všude sháním křeslo Strandmon v barvě muslimská zeleň a nikde takové nemají u nás. Když jsem Linec navštívila před 5 let, nepřišlo mi, že by tam bylo jinak něco zajímavého. Tak snad aspoň něco pořídím.

Odpovědi 1 odpověď

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 4 lety
Kristýna
před 4 lety
@Esmeralda44 ~ Hezký večer,
doporučuji navštívit obchodní dům Plus City, kde se nachází okolo 200 obchodů včetně Primarku. Naproti je také City outlet, jak výhodné nákupy zde jsou však nevím, protože jsem osobně outlet nenavštívila.
Ikea se nachází o něco dál za městem, vedle pak jsou i další obchody. Doporučuji TK Maxx, kde se dají levně sehnat značkové doplňky, boty a kabelky.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů