Antalya od 10 369 Kč
Zobrazit zájezdy

Alanya Antalya nebo Side?

Vloženo: 17. října 2017
Poslední příspěvek: 6. září 2018
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 7 lety
anonym
Dobrý den mám dotaz.Všichni jezdí na jih Turecka většinou Alanya, Antalya nebo Side mi přijde. Které z míst si vybrat? Mám moc rád Turecko a hodně jsem procestoval Egejskou riviéru, ale nikdy ne Tureckou a tak je asi na čese to změnit. Hledám od všeho něco, rád jdu po památkách, do přírody aani mi nevadí se vyvalit na pláž klidně i mezi hodně lidí to mi nevadí.Karlik

Odpovědi 7 odpovědí

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 7 lety
anonym
před 7 lety
Zdravím. No, za mě je úplně jedno,kam jedete. Já byla v Alanyi, kde je fakt suprove. Je tam zivo, plno obchudku, dlouhé navyájem průchozí pláže a hezké promenády. Do Side jsem si udělala jen výlet a naprosto doporučuju. Byla to bomba. Něco tak hezkého jsem dlouho neviděla! Pak určitě doporučuju zajet do skalního města Termesos, které už je na území Antalye. Jakože dá se tu dobře přejíždět mezi těmito destinacemi. Takže bych možná spíš vybírala podle hotelu, jaký se vám bude líbit.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 7 lety
anonym
před 7 lety
Děkuji za názor.

Termesos si budu pamatovat, neslyšel jsem o tom dříve a na fotkách vypadá hodně pěkně. Budu teda koukat na hotely. Docela by se mi líbilo i týden v jednom městě a týden v druhém, ale nevím jestli to půjde u cestovky zařídit.
Byl bych rád i za víc názorů. Karlik
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 7 lety
anonym
před 7 lety
Byla jsem v Sice i v Albánii oboje skvěle!!
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
za mě teda Side a to hlavně jestli máte rád kulturu a historii. Jinak je fakt že pláže mi přišli v Side i Antalii srovnatelné a v Alanii jsem nebyla
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Byla jsem tam 5x.uzasne klidne more.pamatky.kolonada na prochazky.ale pozor.oblast Side neni to co Side!! hotely Nerton
A jine bliz ke koloseu.a pozor na vzdalenost od plaze.da se vybrat.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Já byla několikrát v oblasti Side v letovisku Kumkoy. Do oblasti Side jezdí převážně západní klientela do Alanye více východní včetně Čechů. Hotely jsou tam trochu levnější než v Side. V Side jsou antické památky přímo ve městě, přístav , krámky, nákupy. V Letovisku kumkoy se také dobře nakupuje A za 1,5 EUR se dostanete do Side. V Turecku je hodně antických památek.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Pokud bych si měl vybrat z těchto 3 míst,určitě by zvítězila oblast Side.Za prvé,není to tak daleko od letiště-zhruba 1 hod.cesty,dále hodně památek,až se vám hlava zatočí a krásné pláže.Příjemný pobyt

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů