Nejlépe hodnocené hotely Antalya - Turecká riviéra

TureckoAntalya
Hodnocení hotelu klienty (4x): 100%
TureckoAntalya
Hodnocení hotelu klienty (1x): 100%
TureckoLara
Hodnocení hotelu klienty (3x): 87%
TureckoLara
Hodnocení hotelu klienty (11x): 85%

Recenze hotelů Antalya - v srdci tureckého turismu

Centrem Turecké riviéry je miliónová Antalya. Její letiště proto patří k nejvytíženějším na světě a její historické jádro se spletí úzkých ulic po většinu roku žije bohatým turistickým ruchem. Zkuste naši last minute nabídku a vydejte se na prohlídku vykopávek v Archeologickém muzeu, krásných minaretů, Hadriánovy brány či starého přístavu Kaleici.

Město na jihu Turecka je obklopeno mnoha letovisky. Za spektakulárními vodopády řeky Düden Cayi se táhnou krásné písečné pláže, na nichž prožijete jedinečnou dovolenou.

Výkladní skříní této části pobřeží je středisko Lara, v němž vyrostly nejmodernější hotelové komplexy disponující vlastními lunaparky a sportovními areály. Řadí se mezi ně například resort Royal Wings, vznešený Mardan Palace nebo honosný Delphin Imperial. Západně od Antalye najdete příjemný hotel Porto Bello.

Jak opravdu fungují jednotlivá ubytovací zařízení? Splní to, co slibují ve svých propagačních materiálech? To všechno se dozvíte v sekci recenze, do níž přispívají jejich skuteční hosté.