Dovolená Antalya - Turecko 2020/2021

Načítám
Načítám
Nastavené filtry:
Turecko
Antalya
Aska Lara Resort & SPA
88% Vynikající
20 recenzí20880100
Ultra All inclusive 15 dní
Letecky z Prahy

Turecko - Antalya

Antalya je hojně navštěvovaným a největším městem Turecka. Neoficiálně je také se svým milionem obyvatel označováno za metropoli Turecké riviéry. Město bylo založeno více než 150 let před Kristem pergamským králem Attolosem II., tehdy však pod názvem Attalia. O historické památky tu tak rozhodně není nouze.

Samotné centrum, kterému je přezdíváno Kaleici, přímo dýchá historií. K vidění je například kruhová věž na čtverhranné podestě zvané Hidirlik, trojitý vítězný oblouk neboli mramorová Hadriánova brána a mešita Yivli, jejíž překrásně zdobený flétnový minaret je důležitým symbolem města. Za navštívení stojí i místní muzea a ujít si nenechte ani vyhlášené trhy, kde nakoupíte vše od šperků, koberců a oblečení, až po jídlo a koření.

Milovníci přírody se mohou vydat prozkoumávat okolní krásy v podobě vodopádů, jeskyní, hor a kaňonů. Příroda je v Antalyi opravdu okouzlující. Nevydáte-li se do hor, pak i na pláži si užijete pohled na malebnou krajinu s horami a lesy. Moře v letovisku je průzračně čisté, a tak koupání pro vás bude krásným zážitkem a zároveň odpočinkem od všedních starostí.

Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy v oblasti Antalya?

Aktuálně naleznete nabídku dovolené Antalya (Turecko) od CK Alexandria, Dovolená.cz, Invia.cz, TravelPortál.cz.

Jaké jsou ceny dovolených v oblasti Antalya?

Ceny začínají na 7 456 Kč, nejdražší zájezd stojí 124 946 Kč.

Z jakých typů stravy je možné vybírat?

Jaké jsou možnosti dopravy?

Jsou k dispozici nějaké slevy?

Vybírat můžete z last minute, first minute.

Které hotely jsou nejlépe hodnocené?

Klienti nejlépe hodnotí v oblasti Antalya hotely: Saturn Palace Resort (100%), Melas Lara Hotel (95%), Titanic Beach Resort (95%), Alp Pasa (95%), Adalya Elite Lara (90%).

Které hotely jsou u klientů oblíbené?

Nejoblíbenější hotely v oblasti Antalya jsou podle cestovatelů tyto: Hotel Kervansaray Lara, Club Hotel Sera, Royal Wings Hotel, Delphin Palace Hotel, Aska Lara Resort & SPA.