Hurghada od 8 790 Kč
Zobrazit zájezdy

Mám doplatit celý zájezd? Odlet 26. 4.

Vloženo: 26. března 2020
Poslední příspěvek: 1. dubna 2020
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Eg
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Eg
Dobrý den,mám zaplacenou zálohu na dovolenou do Egypta Hurghady na 26.4.odlet a nevím, jestli doplatit celý zajezd .Jak vyřešit,,,DĚKUJI za odpověď D.D.

Odpovědi 6 odpovědí

Gitka
nová členka nová členka /
Gitka
nová členka nová členka / před 4 lety
Gitka
před 4 lety
@Eg ~ Určitě bych neletěla a zájezd zrušila, dokud jsou u nás hranice uzavřené. Já měla letět 18.3. do Egypta, zrušila jsem to 10.3. se ztrátou 24 tis. Kč, ale nelituji. Zdraví si cením víc. Dostat se v Egyptě do nemocnice je likvidační. Vy máte nyní výhodu, že jsou uzavřené hranice. Taky máte možnost dovolenou posunout, třeba na září. Gitka
Eg
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Eg
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Eg
před 4 lety
@Gitka ~ VELMI DĚKUJI DD
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 4 lety
DanaDianaNoymi
před 4 lety
@Gitka ~ to byla vysoká cena ale zdraví je přesnější.Radeji zrušit než odsunout na září.Sama jsem zrušila květen do Egypta a raději zruším září na Djerbu.Nebo využijí balíček Travel Safe +.Zde mohu bezplatně 🌹odsunout až do konce roku 2021 a nepřijdu o žádné peníze
Sovice
nová členka nová členka /
Sovice
nová členka nová členka / před 4 lety
Sovice
před 4 lety
@Eg ~ Já bych teda nic nedoplácela. Pobočky jsou zavřené a nikde není stanovené, že musíte platit převodem z účtu. Pokud nemůžete na pobočce doplatit zájezd, tak Vám ani nemohou stanovit nedodržení smlouvy kvůli nezaplacení doplatku. Vzhledem k vývoji situace je zřejmé, že zájezd uskutečněn nebude a CK Vám bude vracet celou zálohu. Otázka je jestli na to budou finanční prostředky.
Gitka
nová členka nová členka /
Gitka
nová členka nová členka / před 4 lety
Gitka
před 4 lety
@DanaDianaNoymi ~ taky nyní řeším Bulharsko v červnu a Turecko v červenci. Pokud to půjde, raději bych brala balíček na příští rok. Nechce se mi letos za hranice.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 4 lety
DanaDianaNoymi
před 4 lety
@Gitka ~ řešila jsem ten balíček , ovšem výhodné to není, zatím jsem zrušila Egypt na květen ale na září vyčkávám s Djerbou , mám ještě čas na to abych zaplatila jen 1500 Kč za storno 65 dní před odjezdem

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů