Bulharsko od 2 589 Kč
Zobrazit zájezdy

Je zákaz vycestovat do Bulharska letecky jako turista ?

Vloženo: 16. dubna 2020
Poslední příspěvek: 27. dubna 2020
nová členka nová členka /
Ladi
nová členka nová členka / před 4 lety
Ladi
Dobrý den, četla jsem , že do Řecka se dá stále letět na dovolenou, že není v krizovych státech , dívala jsem se i na BLG, ale tam mají také jen pár kousků, tak zjištuji, zda je zákaz vstupu cizincům i do této země? Dovolená koncem května. Díky za odpověd

Odpovědi 5 odpovědí

anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
anonym
před 4 lety
@Ladi ~ jak je to Řecka vstup nevím, ale nemůžete vyjet z České republiky bez závažného důvodu, navic letadla nelitají.
Mirka24
stálá členka stálá členka /
Mirka24
stálá členka stálá členka / před 4 lety
Mirka24
před 4 lety
@Ladi ~ doporučuji přečíst si včerejší příspěvek k tomuto tématu v sekci "Magazín" - "Novinky".
Darina
věrná členka věrná členka /
Darina
věrná členka věrná členka / před 4 lety
Darina
před 4 lety
@Ladi ~ Z Čr stále platí zákaz vycestování, kromě několika výjimek. Dneska jsem četla, že pokud se bude situace dobře vyvíjet v Bulharsku, vznikne speciální letecký koridor do Bulharska. Jednat pak budou i o Řecku.
ND
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
ND
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
ND
před 4 lety
@Ladi ~ Zdravim Vas. Ja jsem bulharka a delam delegata na Slunecne pobrezi. Ted je velka diskuze jak to bude v lete. Asi budou otevrene hoteli od 20.6. Tesime se na ten specialni letecky koridor. Zadni turista z Rumunsko neudelal storno na Bulharska jenom zmenili termin pobytu . Uvidime jak to dopadne
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 4 lety
DanaDianaNoymi
před 4 lety
@Ladi ~ tak to bych také ráda věděla ale letadla nelétají

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů