Maďarsko od 252 Kč
Zobrazit zájezdy

Kde koupit maďarskou dálniční známku

Vloženo: 26. dubna 2018
Poslední příspěvek: 11. listopadu 2021
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
Dobrý den. Kde se dá koupit maďarská dálniční známka? Je možné ji sehnat už předem někde u nás? Díky Patrik.

Odpovědi 20 odpovědí

Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 6 lety
Sally
před 6 lety
Dá se říct že na všech hraničních přechodech ČR/SK, SK/HU. A při zadání do googlu okamžitě vyjede:
www.tolls.eu/cs/hungary
HanaPetříková
stálá členka stálá členka /
HanaPetříková
stálá členka stálá členka / před 6 lety
HanaPetříková
před 6 lety
Dobrý den,
článek o cestě autem do… najdete i v našem průvodci, a to včetně odkazu na webové stránky, kde si můžete známku koupit.
Tomek
nový člen nový člen /
Tomek
nový člen nový člen / před 6 lety
Tomek
před 6 lety
Dobrý den, my tyhle věci taky řešíme raději vždy do předu. Maďarské mýto, stejně jako slovenská nebo rakouská známka a další věci se dá pohodlně koupit v síti směnáren, která je v nákupních centrech a některých supermarketech. Je to nějaký autoturist či co, ale funguje to a vyměníte si u toho pohodlně i peníze v celkem slušném kurzu. Zkrátka vše v jednom Šťastnou cestu!
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 6 lety
Sally
před 6 lety
V síti směnáren je známka a dálniční poplatky předražené. Když už, tak je to nejlevnější na hranicích, udělám si v pohodě přestávku, nebo si zaplatím přes internet, což je zase nejpohodlnější. A všechny tři typy se dají koupit přes net (dokonce i rakouská). Chtěl jsem si jednou koupit DZ na Slovensko (tenkrát ještě lepící) ve směnárně v OC na Vídeňské a když jsem viděl cenu, tak jsem to vzdal. A Kurz valut měli v této konkrétní směnárně bezkonkurenčně nejvyšší.
Já když jedu, zastavím se na přechodu v Lanžhotě, než vyřídím známky posádka si dá kafíčko, vyvenčíme psí holky a v pohodě jedeme dál. Maďarskou vignetu jsme koupil v roce 2010 u ABA, a platil jsme asi o 10% vyšší cenu a od té doby jsem řekl NE. Ale záleží na každém. Navíc když se zaregistruješ u těch společností na netu, tak pak už další koupě známky je jednodušší a myslím že to (v případě Maďarska) zůstává v systému. Oni chcou aby řidič měl ještě dva roky po návratu potvrzení o zakoupení známky. Což já bohužel nemám, po poslední jízdě jsem to vyházel, nějak mi to totiž uniklo
Tomek
nový člen nový člen /
Tomek
nový člen nový člen / před 6 lety
Tomek
před 6 lety
Díky Sally za zkušenost. My jsme naposled kupovali rakouskou známku ve směnárně ve vestibulu Tesca v Jičíně a bylo to jen o chlup dražší a kurz eura byl naprosto v pohodě. Je možné že se to liší podle místa - já myslel že jsou ty ceny v jedné síti stejné - no asi ne. Nicméně fakt dík za upozornění, možná bych na to brzo taky dojel
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Dálniční poplatek jde naprosto pohodlně zaplatit na stránkách ematrika.nemzetiutdij.hu nemějte strach z madarštiny, jde to lehce přepnout na angličtinu nebo němčinu. A ještě poznámka - týdení poplatek platí na deset dní, takže když jedete na týdení dovču uplně z přehledem stačí.
Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 6 lety
Arne1
před 6 lety
V Maďarsku platí, že po vjetí na placený úsek máte hodinu na zaplacení. A do té doby kolem nějaké benzinky určitě pojedete !
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Nezlobte se, ale najít si maď. dálniční známku za 520 není až takové umění. Raději poraďte, kde ji koupit do !!!!!! 400 KČ. Měsíční smozřejmě.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
No ano !!!!!!!!! Toto byl KONEČNĚ od někoho užitečný příspěvek.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Jak jsem již psal....známku za 520 na měsíc? děkuji - nechci. Raďte něco lepšího. Ne takové palby u ČESKÝCH zlodějů. Pardon - obchodníků.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Podle informací v článku autotrip.cz/dalnicni-znamka… ji můžete koupit i na ÚAMK. Zkoušel to někdo?
Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 5 lety
Arne1
před 5 lety
Proč bych to měl kupovat někde v Praze ? Buď koupím doma anebo udělám zdravotní zastávku u benzínky. V obou případech zaplatím stejně a bez příplatků.
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 5 lety
Sally
před 5 lety
na hranicích se Slovenskem bez poplatků. V ÚAMK jsou drAZÍ
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
kupuju jednoduše tady
ematrica.nemzetiutdij.hu/
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
když uz jsme u tech znaemk
narazil jsem na dobrej clanek o nich tu www.dopravniznaceni.com…
co myslite
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
anonym
před 5 lety
@anonym ~ pisu ohledne dalnicni znamky madarska,na tech strankach se nelze registrovat a bez toho nelze zakoupit,nemate zkusenost? diky
Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 5 lety
Arne1
před 5 lety
@anonym... když ti to nejde, neřeš. Koupíš na první benzince kolem které pojedeš. Oficielně máš 60 minut po vjetí na dálnici na to aby sis ji koupil !
Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 2 lety
Arne1
před 2 lety
Teď jsem si všiml, že ty prodejní weby prodávají zásadně za Eura a účtují si navíc 200 HUF (0.71 EUR) příplatek. Takže naprosto nevidím důvod je používat - na benzince je to bez poplatku ve forintech. Opravdu to (na rozdíl od Česka) není problém koupit až cestou, stačí dodržet limit 60 minut.
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 2 lety
Sally
před 2 lety
@Arne1 ~ tak teda nevim, kde to kupujes. Leta kupuji madarskou znamku na netu a platim vzdy ve forintech. Naposledy 27. 10. 2021 v kursu 0,07314 Kc za HUF bez jakehokoliv dalsiho poplatku. To same slovensky dalnicni poplatek za 10 (50) € bez jakychkoliv poplatku. Na odkaz se vcil nepodivam, na komplu budu az zitra.
A urcite je to pohodlnejsi, mj. nemusim schovavat doklad o koupi, vse mam hezky ve svem uctu. A nemusim se nikde zdrzovat. Zejmena v Rajce to bylo vzdy na dlouho, hlavne kdyz se tam zasekl kamionak.
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 2 lety
Sally
před 2 lety
Tak tady na těch stránkách jsem registrovaný, mám tam v "archivu" platby, takže si nic netisknu, mj. mám potvrzení v emailu. Maďarštinu si v klidu pravým tlačítkem myši přepnu na češtinu a nic neřeším.
Poslední "známka" do Maďarska mi trvala necelé 2 minuty a stála mi jen to co stojí poplatek, bez dalších navalených poplatků.
OTPMOBL*HU-GO.HU-HU-BUDAPEST
MO/TO transakce(27.10.2021) /číslo karty/JIŘÍ xxxx OTPMOBL*HU-GO.HU-HU-BUDAPEST 3.640,00 HUF/CZK 0,073170 HUF 3640.00 @0,07317
Zaúčtováno -266,34 CZK
Takže nic víc a nic míň

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů