Srí Lanka od 25 200 Kč
Zobrazit zájezdy

Srí Lanka opět otevřená, přívětivá a nádherná!

Vloženo: 9. prosince 2022
Poslední příspěvek: 9. prosince 2022
nový člen nový člen /
čakíta
nový člen nový člen / před rokem
čakíta
V současné době má Srí Lanka stále nádech zapovězené země, kde není bezpečno, nekoupíte pohonné hmoty, léky, jídlo, nepůjde elektřina... překonala jsem tyto pocity, oslovila jsem osvědčeného průvodce Isuru Niroshan (ombralanka.com) a v polovině září jsme vyrazili na tři týdny, které byly nezapomenutelné! Najeli jsme asi 2000 km, navštívili jsme památky centrální SL - Anuradhapura, Polonnaruwa, Kandy, pevnosti, ruiny, východní (Arugambay, Pasikudah, Trincomalee), západní (Kalpitiya) i jižní pláže (Hikkaduwa, Wijaya), absolvovali dvoudenní trek v pohoří Knuckles range, nechali se namasírovat, snědli spoustu mořských dobrot, druhů curry i rýže, nakoupili vynikající čaje a za celou dobu jsem neměla pocit nedostatku nebo nebezpečí! A jako bonus: minimum turistů! A nyní již není potřeba žádných průkazů a testů na nebo proti covidu. Takže velmi doporučuji

Odpovědi 0 odpovědí

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů