Elenite od 14 943 Kč
Zobrazit zájezdy

Na kolik vyjde cesta autem do Elenite?

Vloženo: 29. dubna 2018
Poslední příspěvek: 30. dubna 2018
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
Ahoj, Chtěl bych se zeptat, chystáme se autem na dovolenou do Elenite a zajímalo by mě, jestli s tím má někdo zkušenost na kolik vyjde cesta se vším všudy. Hlavně mě zajímá cena všech poplatků. Děkuji moc za odpovědi.

Odpovědi 5 odpovědí

Tomek
nový člen nový člen /
Tomek
nový člen nový člen / před 6 lety
Tomek
před 6 lety
Dobrý den, do Bulharska nejlépe přes Maďarsko, Rumunsko. Byli jsme před dvěma roky, ale myslím že se toho mnoho nezměnilo. Nejlépe vzít PHM v CZ a pak v Maďarsku a Rumunsko raději nebrat. Cena vysoká, kvalita mizerná (alespoň nafta špatné - proplachoval jsem palivový filtr...). Poplatky za dálnice jsou aktuální pro rok 2018 - Maďarsko týdenní 2975F, což je cca 250kč, měsíční 4780F - cca 400kč, takže pokud jedete na víc jak týden, což předpokládám, je lepší měsíční. Rumunsko - dobré a nové dálnice, jen pozor na odpočívadla a parkoviště - dost se tam krade! V noci se dobývají i do nádrže... jinak poplatky týdenní 3EUR, měsíční 7EUR. Je nutné počítat i s poplatkem za most přes Dunaj - lze platit i v EUR. Bulharsko pozor, známka je nutná i na většinu silnic I. třídy - cena týden 8EUR, měsíc 15 EUR. PHM celkem levné - o chlup levnější než v CZ.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Děkuji moc za informaci.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Ještě bych se chtěl zeptat, přes co je v rumunsku jet, četl jsem spoustu variant. A nevím která by byla nejlepší, kdyby měl někdo zkušenost i s tímto byl bych velice vděčný. Děkuji
migro
stálá členka stálá členka /
migro
stálá členka stálá členka / před 6 lety
migro
před 6 lety
tak my zase jezdime přes Srbsko a když jedete do Elenite tak taky tuto cestu doporučuji je uz skoro cela po dalnici poplatky v Srbsku asi 11,5 Euro za prujezd ,Bulharska vinětka tydeni 8 euro měsiční 15 euro ,nevyhoda teto trasy je když se dostanete do invazi turku tak mužete na hranici stravit několik hodin proto my jezdime ve všedni den a nejezdime na hlavní hranici Horgoš ,ale bereme to na vedlejší hranice dnes už jezdime do Bulharska pod 19 hod. loni to bylo cca 17 hodin vyjíždíme brzo rano a večer jsme už na bytě na Slunečním ,tankujeme u nas potom dotankujem v Szegedu a potom až v Bulharsku v Sofii to někdy berem na okruh a někdy a to většinou přes centrum ze Sofie to trva cca 4 hodiny než dojedete do Elenite dalnice mají v dobrem stavu možná i lepší jak u nas a může se tam jet 140km v hodině , přes Srbsko taky jedem přes Bělehrad je to lepší a rychlejší , cenově nas to vychazí tam i zpět plus minus 8 000 Kč i s poplatkama , madarskou znamku bereme měsiční a letos jedeme přes Rakousko mame celoroční dalniční ale roky před tím jsme jezdili přes Slovensko a take jsme kupovali měsíční a v Bulharsku take kupujeme měsíční a vinětka plati ne jenom na dalnici i na obyč.silnicích .
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Nejlepsi je jet ne pres Rumunska ale pres Srbsko jedete stale po dalnici/jeden smer vyjde na 8,5 Eura/ muzete jet i na obcansky prukaz neni potreba pas.Jezdim kazdy rok ted jedu po 12

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů