Portugalsko od 11 299 Kč
Zobrazit zájezdy

Cestování autem v Portugalsku

Vloženo: 14. června 2018
Poslední příspěvek: 11. září 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
Ahoj všem, v létě máme naplánovanou dovolenou na vlastní pěst po Portugalsku, cestovat chceme letos jen severně od Lisabonu. Máme rezervované auto a upřímně, nechceme platit žádné ty jejich dálniční poplatky, ze kterých jde hlava kolem i kdejakému Portugalci. Máte někdo zkušenosti s využíváním pouze nezpoplatněných silnic? Dá se reálně takto někam dostat nebo je to jedna zpolatněná silnice vedle druhé? Pokud byste někdo i měl doporučení na stažení ideální aplikace s mapami Portugalska, určitě také vítám Děkuji Alena

Odpovědi 4 odpovědi

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Tady je mapa zpoplatněných silnic: www.multiservicetolls.com/wp…
Nějak si neumím představit se tam normálně přemisťovat mimo ně, jestli chcete hodně cestovat
Dobrý článek je ještě tohle:
www.all-about-portugal.com…
Jestli si auto budete půjčovat, měli by tam mít i to zařízení na placení elektronického mýtného a všechno vám vysvětlit.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
ahoj, já osobně jsem spokojen s aplikací sygic. Je to klasická navigace, je v češtině a má i bezplatnou verzi. Používáme teda prémiovou verzi, která stojí jen pár korun a s pravidelnou aktualizací mě teda ještě nezklamala. Jezdil jsem podle ní ve Francii, Švýcarsku, Rakouusku, Španělsku, Portugalsku v Beneluxu a s nastavením bez poplatků mě to bezpečně protáhlo všude. Podobných apek je mraky, ale mam zkušenost jenom s touto a fakt spokojenost!
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Děkuji
Nechceme projet celé Portugalsko, auto jsme si pujcili hlavne kvuli tomu, dostat se na ubytovani, obcas nekam popojet neco videt, ale nebudeme v nem travit cely vylet.
Tak nam prijde zbytecne jeste platit za dalnice, pokud se da v pohode dostat kam potrebujeme i pres nezpoplatnene cesty...
vinhifi
stálý člen stálý člen /
vinhifi
stálý člen stálý člen / před 5 lety
vinhifi
před 5 lety
@anonym ~ myto zase neni takl dložite je mapa dalnic s klasickým mytem a eletronickym. projel jsem cele portugalsko od severu k jihu elektronicke jsem měl předplacené 40 eury

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů