Slovensko od 659 Kč
Zobrazit zájezdy

Slovenská dálniční známka online

Vloženo: 9. července 2018
Poslední příspěvek: 20. července 2018
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
Ahoj. Prosím vás jak je to teď se slovenskou dálniční známkou. Jde to koupit bez problému z domova? Jak to potom funguje? Můžu to zaplatit převodem, nebo jedině kartou? A jak je to potom s nějakým dokladem. Musím mít u sebe nějaký doklad o zaplacení nebo něco podobného?

Odpovědi 5 odpovědí

Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 6 lety
Arne1
před 6 lety
Všechno je na myto.sk
Platba kartou je nejpohodlnější. Taková podivnost jako platba převodem do zahraničí - ani nevím jestli to berou, rozhodně by to trvalo dlouho a stálo zbytečně moc peněz.
A nejjednodušší je použít první benzinku za hranicí (nebo poslední na naší straně, tam bude možná příplatek)
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Díky moc. A je tedy nějaký doklad který je nutné mít u sebe nebo je to čistě jen o té registraci?
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 6 lety
Sally
před 6 lety
Kupuji vždy na hranicích v Lanžhotě bez problémů a během 5 minut, nebo skutečně na první pumpě za hranicema. Doklad je potřeba uschovat vždy. Lze skutečně koupit i přes NET, ale tím se nezdržuji
Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 6 lety
Arne1
před 6 lety
Ještě bych podotknul, že podle informací co jsem dostal když jsem to nedávno kupoval - když na první pumpě budou mít problém s techniko, tak klidně jet na další. Trvdili, že rozhodně musí být kouena do půlnoci.
Ale nemám to písemně potvrzené.
Tomek
nový člen nový člen /
Tomek
nový člen nový člen / před 6 lety
Tomek
před 6 lety
Na to bych moc nespoléhal. Já raději kupuju předem a doklad mám u sebe. Přes net to jde, ale ještě jsem nezkoušel.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů