Bosna a Hercegovina od 2 920 Kč
Zobrazit zájezdy

Bosna a Hercegovina pyramidy

Vloženo: 25. července 2018
Poslední příspěvek: 14. září 2018
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
Ahoj. Mám dotaz Víte někdo jak se nejlépe dostat k visočským pyramidám v Bosně a Hercegovině. Byl jste někdo? Stojí to vůbec zato a co si o tom myslíte? Díky

Odpovědi 6 odpovědí

Tomek
nový člen nový člen /
Tomek
nový člen nový člen / před 6 lety
Tomek
před 6 lety
Ve Visočickém pohoří jsme byli před pěti lety a je to spíše zajímavost. Dostanete se tam pohodlně ze Sarajeva po A1 je to jen pár kilometrů. Myslím že se snaží na tom postavit nějaký turistický ruch a tak to taky vypadá. Jinak to jsou v podstatě jen kopce se zajímavým tvarem. O nějakých pyramidách bych teda zrovna nemluvil. Ale jestli pojedete kolem, zastavte se, chybu neuděláte
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Já myslím že je to absolutní podvod nějakého pisálka co dokonce žije v americe a chce udělat z bosenského zapadlého města turistický hit. Byli tam i odborníci na pyramidy z Egypta a samozřejmě nad tím jen kroutili hlavou.
Tomek
nový člen nový člen /
Tomek
nový člen nový člen / před 6 lety
Tomek
před 6 lety
Tak podvod to trochu je, ale zase má to něco do sebe. Mě se tam docela líbilo. Muzeum, nebo co to vlastně je, je tak trochu sci-fi a mystifikace, ale to se dá odpustit. Každopádně to tam trochu žije a ty kopce jsou fakt zajímavost co stojí za návštěvu - teda jak jsem řekl, když zrovna jedete kolem )
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
No já jsem ani moc nepočítal s tím, že by to byly opravdu pyramidy, spíš mě zajímá jestli to fakt stojí zato tam jet. Budeme v Sarajevu a myslím právě, že to odtamtud už není zas tak daleko.
Tomek
nový člen nový člen /
Tomek
nový člen nový člen / před 6 lety
Tomek
před 6 lety
Tak to utčitě do visočici zajedte. V každým případě to stojí za to. Je to zkrátka zajímavost a ta komrdie kolem stojí taky za to. Alespon to tam trochu žije
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Stavovali jsme se po cestě a je to opravdu "šaškárna" nicméně pěkná. Vtipné jsou i cukrovinky ve tvaru pyramid co mají snad v každé kavárně a všechno to okolo. Ale výlet to byl hezký, stěžovat si nemůžem - takže víceméně pokud nečekáte fakt historii a seriozní památky - doporučuju

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů