Rumunsko od 6 499 Kč
Zobrazit zájezdy

Rumunsko - místa mimo civilizaci

Vloženo: 17. srpna 2018
Poslední příspěvek: 4. března 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
Rád bych jel na místa mimo civilizaci. To znamená někam do přírody. Mám sjetou celou západní evropu a tak přemýšlim o něčem novém. Jezdíme dva. Já a můj kolega pes. Spíme pod stanem. Co toulaví psi? A co pastevečtí psi? Má někdo zkušenost s takovou cestou?

Odpovědi 3 odpovědi

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Tak toulavých psů je tam mraky, ale hlavně v těch "civilizovaných" částech. Dokážou být dost otravní, ale můj pes je dobře vychovaný a zcestovalý, takže na ně nestartoval. Většinou na ně stačí kámen. Pokud máte psa co je zvyklý cestovat, dá se to zvládnout. A v horách je to naprosto v pohodě. Určitě vyrazte, Rumunské hory jsou nádherné, znám lidi co se tam vrací každý rok už přes 10 let a ještě je to neomrzelo Poslední zbytky evropské divočiny
Tomek
nový člen nový člen /
Tomek
nový člen nový člen / před 6 lety
Tomek
před 6 lety
Tak s toulavýma psama v Rumunsku je fakt peklo. Ale pokud míříte někam do hor, daleko od měst, je tam naprostý klid a myslím že i se psem si to perfektně užijete. Lidé v horách jsou milí a nějakých konfliktů s pastevci kvůli psovi bych se rozhodně nebál.
Ovča
věrný člen věrný člen /
Ovča
věrný člen věrný člen / před 5 lety
Ovča
před 5 lety
Co se týče přechodu hor, tak poradí každý tištěný průvodce, dokonce snad nejlépe i průvodce Olympia "Hory Rumunska a Beulharska" asi z osmdesátých let. Info v něm zdaleka není zastaralé.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů