Tunisko od 6 590 Kč
Zobrazit zájezdy

telefonní karta

Vloženo: 10. února 2019
Poslední příspěvek: 12. února 2019
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 5 lety
Arne1
V letošním roce mám naplánováno už vícero cest do non-EU států a řeším jak si zajistit co nejjednodušeli a nejlevněji Internet a občasný hovor. Je jasné, že na 14 dní v Tunisu si koupím jejich SIMku, ale pár dní v Bělorusku, průjezd Ukrajinou, pár dní v Srbsku a výlet do Bosny (a kdo ví co ještě podniknu dál) už nejsou cesty podle mne vhodné na zakoupení lokální karty. Jaké jsou v současnosti možnosti ?

Odpovědi 1 odpověď

Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 5 lety
Arne1
před 5 lety
V praxi je to tak, že ve výstupní hale letiště mají operátoři stánky. Na stánku je cedule kolik giga je za kolik €. Ukážete na řádek, oni vezmou SIM, nainicializují a vloží vám ji do telefonu. Případně nakonfigurují aby data šla přes druhou SIM.
Pokud si kupujete víza u bankovní přepážky tak potom máte spoustu času a vůbec nemusíte spěchat a můžete si tu SIMku v klidu koupit.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů