Jste tu noví nebo delší dobu? Představte se

Vloženo: 26. března 2019
Poslední příspěvek: 27. ledna 2022
Administrátor Administrátor /
Mikey
Administrátor Administrátor / před 5 lety
Mikey
Vítáme Vás na Cestolinu, sdělte nám pár slov o sobě
Odkud jste, kde jste byli, kam se chystáte, co byste rádi probrali? Ať se lépe poznáme

Odpovědi 145 odpovědí

Lenči
legenda legenda /
Lenči
legenda legenda / před 5 lety
Lenči
před 5 lety
@Mikey ~ Dobrý den, jmenuji se Lenka a cestování se stalo mojí velkou vášní. Cestuji s přítelem a většinou vybírám dovolené já. Hodně mi právě pomáhají ve výběru diskuze a komentáře cestovatelů, ráda taktéž přispěji fotografiemi a zkušenostmi z cest i já. Dříve jsme hodně navštěvovali jižní Dalmácii, nyní létáváme každý rok na řecké ostrovy, kde se nám strašně moc líbí. Letos letíme počtvrté (1 rok se nejelo pro můj úraz) a to na Thassos. Miluji krásnou a divokou přírodu, vodopády, útesy, zátoky a pláže, prostě tak jak to bylo loni např. na Lefkádě nebo Plitvických jezerech v Chorvatsku. Kromě hlavní aktivní dovolené (cestujeme autem po ostrově), jezdíme na kratší cesty po české republice. Byli jsme zatím pouze v Evropě jako v Itálii, Francii, Rakousku a Polsku. Po Thassosu se letos moc těšíme do Paříže, kterou navštívím již podruhé.
Darina
věrná členka věrná členka /
Darina
věrná členka věrná členka / před 5 lety
Darina
před 5 lety
@Sutty ~ Hezký večer Vladimíre, klidně se ptejte, co vás zajímá. Obvykle většinu levných letenek co najdu, dám sem na web Cestolino. Abych se podělila o tu radost i s ostatníma cestovatelema. Ty akční letenky velmi rychle mizí.
Dašík
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Dašík
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
Dašík
před 5 lety
@Mikey ~ Dobrý večer, jsem Dáša, žiji v Ostravě a letos bych ráda na poznávačku do Rumunska. Byla jsem tam pracovně před rokem a je tam úžasně. Ke konci léta bych ráda k moři, kam to se uvidí. Mým snem je projet Francii, jen tak bez cestovky. A od dětství mne láká Velikonoční ostrov....
Majina
nová členka nová členka /
Majina
nová členka nová členka / před 5 lety
Majina
před 5 lety
Hezký večer, cestování mě velmi baví. V dnešní době se dá sehnat již tolik levných letenek a zájezdů, cestování je úplně na jiné úrovni než dříve. Na Cestolinu sleduji akční nabídky, tak jsem se sem vlastně dostala. Nedávno jsem byla v Maroku a na Srí Lance. Mým velkým snem je Vietnam. Možná ho i zkusit projet na motorce.
Sutty
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Sutty
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Sutty
před 5 lety
@Darina ~ moc dekuji budu vas tedy sledovat az neco prihodite. A můžu vědět kde hledáte na internetu ?
Romana
věrná členka věrná členka /
Romana
věrná členka věrná členka / před 5 lety
Romana
před 5 lety
Jmenuji se Romana a jsem z jižní Moravy. Každoročně ráda jezdím do Chorvatska, hlavně Makarská riviéra. Zatím jsem navštívila Itáli, Řecko, Slovinsko, Rakousko, Slovensko, Polsko, Německo, Francii, Belgii. Mám ráda Benátky a Paříž ☺
LENČA1
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
LENČA1
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
LENČA1
před 5 lety
Krásný den všem cestovatelům, procestovali jsme skoro celou Evropu-Francie, Španělsko, Itálie, Chorvatsko, Slovinsko...Učarovalo nám však Chorvatsko už proto, že je dosažitelné autem a pro svou nádhernou přírodu. Jezdíme tam každý rok, i letos. Chtěli bychom ještě navštívit Izrael. Jsme již starší manželé, ale věřím, že se nám to podaří.
Jitulle
nová členka nová členka /
Jitulle
nová členka nová členka / před 5 lety
Jitulle
před 5 lety
@Mikey ~ Dobrý den, děkuji za zprávu a možnost představit se. Jmenuji se Jitka a jsem ze Zlína. Zatím jsem procestovala: téměř celé Maroko 9/2015 poznávačka s B.S. 5/2017 téměř celé UAE poznávačka s T.F. Tady přichází rozhodnutí dále již si organizovat, zajišťovat a cestovat na vlastní pěst bez cestovek a to se také stalo. 3/2018 Oman, 5/2018 Kuwait a Qatar, 7/2018 Sinai a 12/2018 Dubaj a Abu Dhabí. Nyní plánuji Jordánsko na červen, manžel moc nikam nechce, ale pojede. Později budu určitě hledat někoho na cesty. Vždy se snažím cestovat účelně, levně a aby to mělo úroveň a vše klaplo. Nejsem již mladá holka a tak chci ještě poznávat jiné země, dokud to lze.
Jitulle
nová členka nová členka /
Jitulle
nová členka nová členka / před 5 lety
Jitulle
před 5 lety
@Jitulle ~ ještě přidávám také jsem byla na Maltě a v Římě 8/2017 a v minulosti asi 3x Pelješac Chorvatsko. V budoucnu je můj sen Nový Zéland a Asie třeba Kambodža nebo Bangkok či Bali.
Pasticka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Pasticka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Pasticka
před 5 lety
@Zdenka5 ~ Zdeni,můžeme se seznámit a domluvit na nějaký pobyt u moře,jsem vdova71 let,vitální
Mikey
Administrátor Administrátor /
Mikey
Administrátor Administrátor / před 5 lety
Mikey
před 5 lety
@Lenči ~ Lenko, děkujeme za pěkné fotky , hodnotné diskuze a recenze
@Dašík ~ Pěkné cíle
@Majina ~ Super Doufám, že Vám Vietnam vyjde...
@Romana ~ Hezký seznam zemí!
@LENČA1 ~ Souhlasím, Chorvatsko je hezká země. Ať Vám vyjde Izrael
@Jitulle ~ Také pěkný seznam navštívených míst a děkujeme za diskuze
Kazi
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Kazi
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
Kazi
před 5 lety
ZRAVÍM, jmenuji se Zdena a jsem po rakovině krku a přesto i s tímto problémem bych se ráda zase po delší době někam podívala.
Jsem sama a tak ani nemám s kým jet.
Potřebuji s někým cestovat, myslím, že se bojím.
Mikey
Administrátor Administrátor /
Mikey
Administrátor Administrátor / před 5 lety
Mikey
před 5 lety
@Kazi ~ Dobrý den Zdeno, zkuste se podívat do cestovatelské seznamky nebo si vložit inzerát, určitě najdete spřízněnou duši...
anaj
věrná členka věrná členka /
anaj
věrná členka věrná členka / před 5 lety
anaj
před 5 lety
Jana,
zdravím všechny cestovatele,také já patřím mezi fandy cestování.Letos se chystám na Lesbos a v září Zakyntos,řecké ostrovy jsou krásné....
Mám vlakem procestovanou celou Itálii,Sicilii,Liparské ostrovy,Portugalsko,Španělsko,Francii,.....
Krásný zážitek mám z Bankoku,Krabi,Phi Phi,Puket...
Cestování je super!
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 5 lety
Sally
před 5 lety
Zdar jak sviňa z Brna
Cestování nás baví a cestujeme jak se dá. Ze začátku jsme provandrovali i s dětmi republiku jak se dalo (včetně Slovenska), posléze jsme začali jezdit i k moři.
Jednou Murter, třikrát Istrie (Lanterna) dvakrát Dalmácie (Mali Rat). Na padesátku jsem si vybral Turecko Alanyii s výlety na Pamukkale, Denizli, Aspendos. Potom Řecko autem (Meteory, Ioanina, Dodoni, Parga, Leptokárie a výjezdy odsud), Eger a okolí, Skotsko, Kos, poznávačka Itálie, Capri, Ischia, Katalánsko, Andalusie (autem), Verona, Benátky, jižní Kypr, Sicílie, Rhodos, Grand Tour Tureckem na 15 dní, Lago di Garda a okolí, Pisa, Florencie, Kréta, Severní Kypr, Thassos, Balaton, Sardinie, Lefkáda, prodloužený víkend v Sárváru, a asi nejúžasnější Madagaskar.
Letos jsme byli na prodloužený víkend v Gyoru, čekají nás velikonoce v Krakově, opět Lefkáda a na podzim polské termály.
Snažíme se navštívit ještě co možná nejvíce, co dovolí čas a peníze. Nepreferujeme žádnou destinaci, každá má něco do sebe, akorát až letos jsme udělali výjimku, a jedeme po druhé na Lefkádu, nechtělo se nám nic vymýšlet, jen si orazit. Pokud to jde, jedeme autem a bereme s sebou naše dvě jorkšírky. Kočky musí zůstat doma.
Chtěli bychom ještě Maroko, něco z Asie (Srí lanka, Thajsko, Petra), něco z Evropy, ale .......................
Co zatím nemusíme je Egypt, Tunis, Amerika
Mikey
Administrátor Administrátor /
Mikey
Administrátor Administrátor / před 5 lety
Mikey
před 5 lety
@anonym ~ Řecko
@Sally ~ Zdar do Brna, máte tam pěkné adventní kolo Co k tomu výčtu míst dodat, Váš profil mluví za vše...
Dandanatala
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Dandanatala
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
Dandanatala
před 5 lety
Ahoj všem, jmenuji se Markéta a jsem z Ústeckého kraje. Po novém roce jsem překopala dosavadní život a mám v plánu procestovat pro začátek Evropu. Brzy mě čeká Rumunsko, v létě Bulharsko. Většinou jezdím sama se synem autem, ale teď mám zálusk i na levné lety do Irska a Anglie.
Mikey
Administrátor Administrátor /
Mikey
Administrátor Administrátor / před 5 lety
Mikey
před 5 lety
@Dandanatala ~ Vítejte a ať Vám plány vyjdou
jan7483
nový člen nový člen /
jan7483
nový člen nový člen / před 5 lety
jan7483
před 5 lety
@anonym ~ Kolik Vám je , já mám 70 a hledám spolucestovatelku - KAMARÁDKU na jarní výlet autem s obytnou úpravou na Sicílii , nezlákám Vás ? Jan
jan7483
nový člen nový člen /
jan7483
nový člen nový člen / před 5 lety
jan7483
před 5 lety
@Mikey ~ Jsem sedmdesátník , objel jsem celou Evropu mimo UK , zalíbilo se mi na Sicílii až tak , že jsem tam byl 4 krát a jel bych znovu . Proto hledám štíhlejší ženu na jarní výlet na Sicílii autem s obytnou úpravou . jan7483@seznam.cz

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů