Rušení letů v sezóně 2019

Vloženo: 28. dubna 2019
Poslední příspěvek: 21. května 2019
Administrátor Administrátor /
Mikey
Administrátor Administrátor / před 5 lety
Mikey
V médiích se objevují zprávy o rušení letů z Ostravy a Pardubic. Např. SmartWings zruší 124 letů (Egypt, Bulharsko, Řecko) z Ostravy kvůli problémům s letouny Boeing 737 MAX. Dotklo se Vás to? Nabídla Vám cestovka alternativu?

Odpovědi 13 odpovědí

anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Už se nás to dotklo z Ostravy zrušili let 2.7. na Djerbu alternace 3.7. z Prahy.Zajezd koupený v listopadu 2018.
Prcek
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Prcek
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Prcek
před 5 lety
Né.Odlétáme 23.7 Praha -Zakynthos. Včas zakoupená dovolená .Již v listopadu 2018.
Lenči
legenda legenda /
Lenči
legenda legenda / před 5 lety
Lenči
před 5 lety
Také máme zájezd koupený již loni v listopadu. Měli bychom letět z Ostravy za 35 dní. Dnes máme doplatit dovolenou i s tím, že nevíme, zda se poletí. Pokud opravdu ne, tak bude nabídnuta jiná destinace. Pomalu se již chystáme na dovolenou, ale po informaci v CK Alexandria musíme čekat, co se bude dít. Měli jsme za to, že 35 dní před odletem máme jistotu, že se naše dovolená uskuteční. Ale není to tak. Uvidíme, snad to dobře dopadne!
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 5 lety
DanaDianaNoymi
před 5 lety
Jak jsem se dozvěděla můj let v září zrušen nebude letím do Egypta ale z Prahy a toho se to týkat nebude . Jsem si oddychla.Prý se nejvíce řeší Ostrava a Brno nejvíce se to týká C.K.Exim
JuKačka
nová členka nová členka /
JuKačka
nová členka nová členka / před 5 lety
JuKačka
před 5 lety
Ano, my také řešíme s Exim. Let Brno - Marsa byl zatím přesunut z 16. 6. na 14. 6. Snad už je to poslední změna. Doba pobytu je stejná.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 5 lety
DanaDianaNoymi
před 5 lety
@JuKačka ~ držím Vám pěsti je to nemilé
Meda
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Meda
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Meda
před 5 lety
@Mikey ~ dobrej zatím mi cestovka nic nenabízí let mám 6.6 Pardubice a už mne stvou
Mia07
věrná členka věrná členka /
Mia07
věrná členka věrná členka / před 5 lety
Mia07
před 5 lety
Letime 19.6. na Krétu. Zatím se nikdo neozval a na můj dotaz Fischer reagoval obratem, že u nás žádná změna není. Snad to tak i bude. Odlet z Prahy. V srpnu let také z Prahy na Lefkadu, Firo jsem se ještě neptala tak snad bude také vše ok.
Dafr
legenda legenda /
Dafr
legenda legenda / před 5 lety
Dafr
před 5 lety
@Mikey napsal(a):
V médiích se objevují zprávy o rušení letů z Ostravy a Pardubic. Např. SmartWings zruší 124 letů (Egypt, Bulharsko, Řecko) z Ostravy kvůli problémům s letouny Boeing 737 MAX. Dotklo se Vás to? Nabídla Vám cestovka alternativu?
Dafr
legenda legenda /
Dafr
legenda legenda / před 5 lety
Dafr
před 5 lety
Taky se nás rušení letů dotklo. Měli jsme odlétat na Kapverdy 30.4. na 12 dní. Zájezd byl zrušen a mohli jsme si vybrat buď na týden nebo na 2 týdny s odletem 2.5. Zájezd jsme doplatili a nelitujeme.
Tom_D
věrný člen věrný člen /
Tom_D
věrný člen věrný člen / před 5 lety
Tom_D
před 5 lety
Momentální informace jsou takové, že ještě k nějakým změnám může docházet. Jedna věc je, že CK dostávají od letecké společnosti informace o zrušených/změněných letech, druhá věc je ta, že v CK tyto informace musí být zpracovány a vytvořeny varianty, které se klientům budou nabízet. Může totiž docházet k různým možnostem řešení situací, od změny odletového místa, přes změnu odletového dne, až po nutné zkrácení resp. prodloužení pobytu z důvodu rušení některých odletových dní. V pozadí to pro CK znamená poměrně složitý proces, který je nutný ladit také v souvislosti s ubytováním. Pokud by se totiž posunul odletový den např. z pondělí na čtvrtek, nemusí to znamenat, že v posunutém termínu bude automaticky dostupné ubytování v zarezervovaném hotelu. Stejně tak v případě prodloužení termínů. Každá taková změna znamená v pozadí CK situaci, do které je komunikačně zapojeno hned několik oddělení.
Dafr
legenda legenda /
Dafr
legenda legenda / před 5 lety
Dafr
před 5 lety
@Tom_D ~ Věřím, že to je pro CK složité a chápu to. V září letíme do Egypta a věřím, že bude všechno v pořádku. Jsem velice ráda, že jsme zájezd uskutečnili a nezrušili jsme ho, jako moje kolegyně. Dnes toho lituje.
Lenči
legenda legenda /
Lenči
legenda legenda / před 5 lety
Lenči
před 5 lety
Teď už s jistotou víme, že poletíme. ještě před 2 týdny jsme neměli dovolenou potvrzenou. Zájezd jsme kupovali ve FM loni v listopadu, letíme z Ostravy, Thassos. Pomalu balíme, ode dneška za dva týdny hurá do Řecka!

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů