Lago di Garda od 1 280 Kč
Zobrazit zájezdy

Lago di Garda na kole

Vloženo: 29. května 2019
Poslední příspěvek: 29. července 2020
nová členka nová členka /
MartaN
nová členka nová členka / před 5 lety
MartaN
Jezero Lago di Garda na kole, poraďte prosím trasy. Slyšela jsem, že je to oblast vhodná pro cyklovýlety. Přítel jezdí na kole hodně, já jsem spíš amatér, je tam vhodná cyklostezka i pro mě?

Odpovědi 4 odpovědi

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 5 lety
Kristýna
před 5 lety
@MartaN ~ Zdravím,
Cyklostezek v okolí jezera Lago di Garda je opravdu mnoho, vybrat si můžete od těch méně náročných až po velmi obtížné pro zkušené bikery.
Na této stránce zde najdete velký přehled těch hlavních cyklostezek v okolí jezera. Jsou mimo jiné rozděleny i podle náročnosti.
Osobně můžu doporučit okruh okolo menšího jezera Lago di Ledro, které leží nedaleko Gardy. Trasa měří 10 km a je poměrně nenáročná. Odměnou Vám bude koupání v naprosto křišťálové vodě a výhledy do hor.
Také omrkněte nový úsek cyklostezky vedoucí z Limone sul Garda bezprostředně kolem vody, který byl dostavěn v loňském roce a měří zatím pouhé 2 km. V budoucnu by se tato stezka měla nadále rozšiřovat až na 140 km dlouhou dechberoucí cyklostezku.
vysma
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
vysma
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
vysma
před 5 lety
@MartaN ~ Našla jsem hned několik zajímavých článků o různých trasách do Itálie, ale raději bych si vyslechla něčí doporučení. Autem do Itálie bych se nejraději vydala přes Německo, protože bydlím u Plzně.
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 5 lety
Sally
před 5 lety
Určitě mohu potvrdit to, co udává Kristýna, i když mi tam na kole nebyli. Okolí Lago di Ledro je kouzelné, my tam byli i ubytováni. Sice na jednu noc, ale paráda. Před tím jsme byli na dvě noci v Riva del Garda a v Limone sul Garda jsme též byli. Ještě je hezké okolí Lago di Teno nebo asi i vyjížďky po Monte Baldo. Lanovka má některé jízdy i pro cyklisty.
Dovolená7845
nový člen nový člen /
Dovolená7845
nový člen nový člen / před 4 lety
Dovolená7845
před 4 lety
Z Gardy přes Ponale nahoru na Ledro

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů