Itálie od 724 Kč
Zobrazit zájezdy

Bergamo - co navštívit?

Vloženo: 21. června 2019
Poslední příspěvek: 21. června 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
anonym
Dobrý den, dostali jsme k narozeninám letenky z Brna do Bergama. Jedná se o 4 dny dovolené.Můžete mi prosím kdo jste tam byli poradit co navštívit, chtěli bysme k vodě, moře je celkem dálka co Jezero Lago di garda ....jak se pohybovat dopravou a nějaké levné ubytování............představovala bych si jet rovnou z letiště někam k vodě, nejlíp přímo k pláži kde je blízko nějaké město a promenády, a tam strávit všechny 4 dny, a pak se vrátit zase stejnou cestou zpět na letiště . .. na nějaké cestování být každý den jinde na to nemáme, ani moc neumíme jazyky. Můžete mi někdo poradit........kam jít z letiště čím se dostavit třeba k jezeru a nějaké místo oblíbené kde se dá válet na pláži.........nebo je lepší jet rovnou k moři a pak zpět. Je nám to celkem jedno. Rozpětí finanční máme ovšem omezené. děkuju

Odpovědi 0 odpovědí

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů