Nejlépe hodnocené hotely v Řecku

ŘeckoElounda
Hodnocení hotelu klienty (8x): 98%
ŘeckoMarmari
Hodnocení hotelu klienty (8x): 98%
ŘeckoKréta
Hodnocení hotelu klienty (6x): 98%
ŘeckoAgios Nikolaos
Hodnocení hotelu klienty (4x): 98%
ŘeckoPeloponés
Hodnocení hotelu klienty (4x): 98%
ŘeckoAgios Nikolaos
Hodnocení hotelu klienty (1x): 98%
ŘeckoRethymno
Hodnocení hotelu klienty (5x): 97%
ŘeckoRhodos
Hodnocení hotelu klienty (16x): 96%
ŘeckoPlakias
Hodnocení hotelu klienty (11x): 96%
ŘeckoLambi
Hodnocení hotelu klienty (4x): 96%
ŘeckoPerissa
Hodnocení hotelu klienty (16x): 95%
ŘeckoPetra
Hodnocení hotelu klienty (11x): 95%
ŘeckoAthény
Hodnocení hotelu klienty (10x): 95%
ŘeckoAgios Georgios
Hodnocení hotelu klienty (8x): 95%

Recenze hotelů Řecko

Řecko je oblíbeným evropským státem, do kterého mnozí v letních měsících míří na dovolenou. Právě v letní sezoně se teploty v Řecku pohybují okolo příjemných 35 °C. Tato jižní země se skládá nejen z rozsáhlé pevninské části, ale její součástí je také velké množství ostrovů. Díky tomu můžete na dovolenou do Řecka zavítat k břehům Egejského, Krétského, Thráckého, Středozemního anebo Jónského moře. Výběr té pravé destinace je jen na vás.

Ovšem turisticky nejvíce oblíbenými destinacemi jsou Chalkidiki, Korfu, Kos, Kréta, Lefkada, Olympská riviéra, Rhodos, Santorini, Thassos nebo Zakynthos. Řecko přitahuje návštěvníky především pro svou kouzelnou atmosféru, překrásné pláže a jedinečnou přírodu.

Mnohé jistě potěší také velká nabídka vodních i suchozemských sportů. Na plážích se nachází mnoho provozovatelů vodní zábavy a v některých hotelech je široká nabídka těchto aktivit i součástí nabízených služeb. Více vám však napoví recenze hotelů Řecko.

Obecně lze ubytování v Řecku volit mezi apartmány, menšími hotely nebo velkými resorty. Oblíbeným hotelovým komplexem je například Aeolos Beach. Ten je výjimečný svou tradiční řeckou architekturou. Kladně hodnoceným hotelem v Řecku je také čtyřhvězdičkový Agapi Beach Hotel ideální i pro rodiny s malými dětmi, které jistě ocení bohatý animační program. K příjemným hojně navštěvovaným novým apartmánů patří zas Anemoessa Studios. Na rozdíl od velkých resortů je charakteristický svou poklidnou atmosférou.