Nejlépe hodnocené hotely Mahdia

TuniskoMahdia
Hodnocení hotelu klienty (251x): 80%
TuniskoMahdia
Hodnocení hotelu klienty (524x): 72%
TuniskoMahdia
Hodnocení hotelu klienty (27x): 60%
TuniskoMahdia
Hodnocení hotelu klienty (5x): 52%

Recenze hotelů Mahdia - dovolená tam, kde vznikla Afrika

K nejkrásnějším oblastem Tuniska bezpochyby patří historické město Mahdia. Dlouhé a široké písečné pláže, hotely s širokou a kvalitní nabídkou služeb i nespočet možností k atraktivním výletům z něj dělají vyhledávaný rekreační cíl.

Nikoliv náhodou se nejvýchodnější bod poloostrova, na němž Mahdia leží, nazývá Mys Africa. Původní osada Aphrodisium byla totiž později přejmenována na Africu a dnes tu všude kolem najdete řadu archeologických nalezišť. Z památek stojí za vidění brána Skifa Kahla a pevnost Bordj El Kébir, během chvilky se dostanete do Monastiru, Sousse či Sfaxu a díky dálnici je dobře dostupná i metropole Tunis.

Zajistěte si dovolenou v některém s mnoha kvalitních ubytovacích zařízení jako Caribbean World Mahdia nebo Riu El Mansour s bohatou nabídkou sportovního vyžití. K nejpopulárnějším se řadí také komfortní Lti Mahdia Beach hotel koncipovaný pro všechny kategorie klientů.

Před objednávkou si přečtěte i naše recenze hotelů. Slouží jako vynikající inspirace a zároveň rádce, vytvářený uživateli, kteří již s ubytováním v daném hotelu mají zkušenosti.